Koç Ejderha Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Koç Ejderha Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Koç Ejderha Burcu genel özellikleri

İşte hem Koç hem de Ejderha Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Ben, yönetirim

Elementleri: Ateş, Mars, Öncü / Pozitif, Tahta, Yang

Koç Ejderha Burcu genel özellikleri

Başarı elde etme tutkusuyla yaşayan, kendini marka yapmak isteyen, nezaketli, centilmen, güç peşinde koşan, hilekar, düzenbaz, sevimli ve zararsız görünen, kusursuz, üzüntüden çokça etkilenen, gözyaşına aldanan, çekici, sert münakaşalardan bile başarıyla sıyrılan, alımlı, kendini beğenmiş, ateşli, kışkırtıcı, ilhamını kıskançlıktan alan, kurnaz, karşısındakine türlü oyunlar oynayabilen, arkadaş edinirken zorlanan.

Koç Ejderha Burcu aşk hayatı

Aşka aşık, baştan çıkan, baştan çıkarılan, sadakatsiz, aşkı yoğun yaşatan, aşırı duygusal, duygu sömürüsünden etkilenen ve yardım eden, küçük mutluluklar yaşatan.

Koç Ejderha Burcu ev ve aile hayatı

Aileye uzak görünen, hayranlıkla bağlı olmayan, beğenilmek isteyen, angarya işlerden sıyrılan, ailesini seven ama ihtiyaçlarını karşılama konusunda uzak duran, çocuklarına karşı katı kurallar koyan, düzgün davranışlar edinmelerini isteyen.

Koç Ejderha Burcu iş hayatı

Hırslı, istekli davranan, parlak zekalı, yetişkinlik zamanlarında riskli işlere giren, projeler üreten, meydan okuyan, engel olmaya çalışanın kuyusunu dibine kadar deşen, garanti başarı isteyen, aylaklık ve zamparalık gibi konuları iş yaşamından uzak tutan, şaibeli konuları tekrar gözden geçiren, dürüstlükleri ile ayyuka çıkan.

 

Koç Fare Burcu Özellikleri
Koç Öküz Burcu Özellikleri
Koç Kaplan Burcu Özellikleri
Koç Tavşan Burcu Özellikleri
Koç Yılan Burcu Özellikleri
Koç At Burcu Özellikleri
Koç Keçi Burcu Özellikleri
Koç Maymun Burcu Özellikleri
Koç Horoz Burcu Özellikleri
Koç Köpek Burcu Özellikleri
Koç Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın