Koç Köpek Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Koç Köpek Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Koç Köpek Burcu genel özellikleri

İşte hem Koç hem de Köpek Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Ben, endişelenirim

Elementleri: Ateş, Mars, Öncü / Pozitif,  Metal, Yin

Koç Köpek Burcu genel özellikleri

Sevimli, hırslı, çok çalışkan, nezaketli, patavatsız, saf, kaliteli, izci, öncü, tatlı, gergin, kolay kuşkulanan, huzursuz, şen şakrak, harekete ihtiyaç duyan, konforu umursayan, dikkat çekmek isteyen, sıkıntıyla başa çıkabilen, mücadele eden, kendilerini sürekli geliştirebileceklerine inanan, bardağın dolu tarafını gören, polyanna, yol gösterici, vaaz veren.

Koç Köpek Burcu aşk hayatı

Dengesiz ilişkilerden hoşlanmayan, uzun süreli ilişkiler yaşayabilen, genç yaşta gerçek aşk arayışında olan, aldatılırsa evlenmeden yaşayabilen, yaşlandıkça talepkar, kalp kırıcı olabilen, kadınları teşhirci bir çekiciliği olabilen.

Koç Köpek Burcu ev ve aile hayatı

Evini güvenilir bir şekilde döşeyen, ailesinin rahat edebileceği bir alan inşa eden, kendisini bu noktada pek düşünmeyen, lüks düşkünü olmayan, kötü yorum yapabilen, endişeli davranabilen, çirkin alışkanlıkları olan, ne konuştuğunu bilmeyen, özünde iyi niyetli, cömert, koruyucu. Çocuklarına, eşine zamanını adayan.

Koç Köpek Burcu iş hayatı

Organize etmede yetenekli, sanatsal, insan doğasıyla ilgili, karamsar olabilen, aynı anda hem patron hem çalışan olabilen, patron olarak öğretici, para konusunda cömert ve adil, bağımsız işlerde başarılı.

 

Koç Fare Burcu Özellikleri
Koç Öküz Burcu Özellikleri
Koç Kaplan Burcu Özellikleri
Koç Tavşan Burcu Özellikleri
Koç Ejderha Burcu Özellikleri
Koç Yılan Burcu Özellikleri
Koç At Burcu Özellikleri
Koç Keçi Burcu Özellikleri
Koç Maymun Burcu Özellikleri
Koç Horoz Burcu Özellikleri
Koç Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın