Kocası onunla ikinci kez evlenmek istiyor. Nedeni ise çok acı

Jeremy Stamper eşiyle tekrar evlenmek istiyor. Oysa evlilikleri üzerinden henüz sadece bir yıl geçti. Bunun nedeni ise oldukça hüzün dolu.

Husband plans second wedding after his wife loses her memory  Source: Facebook/Justice Stamper

Trafik kazası sonucu hafızasını kaybeden Justice için, eşi Jeremy ikinci bir düğün hazırlığı içinde. Kaynak: Facebook/Justice Stamper

Yeşilçam senaryolarından aşına olduğumuz trafik kazasına bağlı hafıza kaybı, Amerikalı çiftin de başına geldi. Jeremy ve Justice Stamper henüz Ağustos 2014’te dünya evine girdiler. Buna rağmen gelecek Ağustos’ta ikinci kez evlenecekler. Çünkü Justice geçirdiği trafik kazası sonuncu hafızasını kaybetti. Hayatındaki en mutlu günü, evlilik günlerini hatırlamıyor.

justice_stamper_car_crash

Trafik kazasından görüntü. Justice Stamper’in bu arabadan sağ kurtulması büyük bir şanstı. (fotoğraf: Justice Stamper)

Düğününden birkaç gün sonra büyük bir trafik kazası atlatan Justice hala kazanın etkisini taşıyor. Bunlardan biri ise, düğünle ilgili hiçbir şey hatırlamaması. Bu yüzden Jeremy yeniden bir evlilik teklifi ederek eşiyle bir kez daha evlenecek. Düğün gibi en mutlu günü birlikte hatırlamak istiyor. Bu büyük günü desteklemek isteyenler için gofundme.com sayfası üzerinden kampanya başlatıldı.

Teşekkür olarak, bu mutlu günü destekleyenleri 1 Ağustos 2015’te düğüne davet ediyor.

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.