Kova At Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Kova At Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Kova At Burcu genel özellikleri

İşte hem Kova hem de At Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Bilirim, isterim

Elementleri: Hava, Satürn – Uranüs, Sabit / Pozitif, Ateş, Yang

Kova At Burcu genel özellikleri

Büyük engelleri aşan, eksantrik, maymun iştahlı, kendini yenileyen, birçok el becerisi olan, kelimeleri mükemmel kullanan, birden fazla yabancı dil bilen, deneyim edinmeyi seven, yeni yerler keşfetmek isteyen, egzotik, sanatı önemseyen, inançları için savaşan, garip planlar yapan, her şeyle kendi ilgilenen, cesaret isteyen işlerden ürkmeyen, iş birliği ve para isteyen, sermaye arayan, ikna kabiliyeti en yüksek olan, iyi bir dinleyici, hep kendini dinleyen, istediğini alan, özgürlükçü düşünen, fakirleri önemseyen, biraz kaçık, tuhaf, hayalperest, insanları eğlendirebilen, aşağılanmış duygusu yaşayan.

Kova At Burcu aşk hayatı

Yanlış yapmayacağına inanan, aşıkken ilgi ve sevgiyi yetersiz bulan, karmaşık ilişkiler istemeyen, kendini açık belli eden, acele etmeyen, hareketliliğine uyum sağlayan birini arayan, hiçbir şeye çok önem vermeyen, çılgınlığa ve tutkuya önem veren, dır dırdan hoşlanmayan.

Kova At Burcu ev ve aile hayatı

Evinde ilginç objeler bulunduran, koleksiyoncu, seyahatlerden ıvır zıvırla dönen, mistik şeyler alan, rengarenk, ışıltılı, ebeveyn olarak hareketliliğini kısıtlayabilen, geç yaşta çocuk sahibi olan, kuralsız ve şahane bir ebeveyn olan, çocuklarını uyku saatleriyle boğmayan, çocuksu yapıda bir ebeveyn olan.

Kova At Burcu iş hayatı

Bağımsız çalışan, rutin çalışmalardan hoşlanmayan, çok para kazanmak isteyen, her şeye hırs duymayan, pahalı projelerin peşinden koşan, sermaye arayan, çok yetenekli, sırf gezmek için bile çalışabilen, çalışmaları yoğun ve geçici olan.

 

Kova Fare Burcu Özellikleri
Kova Öküz Burcu Özellikleri
Kova Kaplan Burcu Özellikleri

Kova Tavşan Burcu Özellikleri
Kova Ejderha Burcu Özellikleri
Kova Yılan Burcu Özellikleri
Kova Keçi Burcu Özellikleri
Kova Maymun Burcu Özellikleri
Kova Horoz Burcu Özellikleri
Kova Köpek Burcu Özellikleri
Kova Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın