Kova Kaplan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Kova Kaplan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Kova Kaplan Burcu genel özellikleri

İşte hem Kova hem de Kaplan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Bilirim, izlerim

Elementleri: Hava, Satürn – Uranüs, Sabit / Pozitif, Tahta, Yang

Kova Kaplan Burcu genel özellikleri

Mantıklı, öngörülü, mucit, modern yöntemler için çıldıran, genç kalmak isteyen, sınırlandırılmaktan nefret eden, doğaçlama yapan, hızlı yaşayan, çok gezen, hayal kırıklığına uğrayan, yavaşlamayı ve değerlendirmeyi öğrenmesi gereken, çok dengeli olmayan, etrafından etkilenen, bilgeliğe ve düzene isyan eden, kendi yolunu bulabilen, zekasını kullanan, farklı şeyler denemek isteyen, yüksek idealleri olan, hayır bilen, ailesine yardımcı olmak isteyen, arkadaşlarını rahatlatmak isteyen, karmaşık planlar kuran, uygulamaya geçen, deha, tek başına reklamcı.

Kova Kaplan Burcu aşk hayatı

Erken evlenmeyen, uzun süre tutku sürdüremeyen, delidolu, ilişkide en başta romantizmden hoşlanan, bağlılıktan hoşlanmayan, dik kafalı, evlense bile yapamayan, başına buyruk, sınırlandırılmaya hoşgörülü olamayan, önüne gelenle yatmayan, alengirli cinsel maceraları olan, sapkın, maceralar uğruna değişebilen.

Kova Kaplan Burcu ev ve aile hayatı

Ev sahibi olabilen, basit ve rahat dekordan hoşlanan, süslü ve modern mutfak tercih eden, teknolojik aletleri tercih eden, ebeveyn olarak sabırlı, eşit davranan, kendi standartlarında yaşamasını isteyen, yetişkin olarak gören, çocuk büyütmeye adamayan.

Kova Kaplan Burcu iş hayatı

Yenilikçi, önsezili, eski yöntemlere yeni görüşler getiren, deha, işlere özgür düşünce katan, sürekli deneyler yapan, patron olarak rahatsız edici şekilde değişken, alkışlanmayı seven, yalakalığa karşılık veren, mükemmel fikir adamı, tek başına çalışan, sanatsal yeteneğine modern çizgiler katan.

 

Kova Fare Burcu Özellikleri
Kova Öküz Burcu Özellikleri

Kova Tavşan Burcu Özellikleri
Kova Ejderha Burcu Özellikleri
Kova Yılan Burcu Özellikleri
Kova At Burcu Özellikleri
Kova Keçi Burcu Özellikleri
Kova Maymun Burcu Özellikleri
Kova Horoz Burcu Özellikleri
Kova Köpek Burcu Özellikleri
Kova Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın