Kova Köpek Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Kova Köpek Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Kova Köpek Burcu genel özellikleri

İşte hem Kova hem de Köpek Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Bilirim, endişelenirim

Elementleri: Hava, Satürn – Uranüs, Sabit / Pozitif, Metal, Yin

Kova Köpek Burcu genel özellikleri

Koruyucu, sevimli, iyi hissettirmeye çalışan, kendisini önemseyen, patronluk taslayan, güç isteyen, derin tutkusu olan, bunu gizleyebilen, nazik, anlayışlı, yardımsever, tavsiye vermeye bayılan, gürültücü, atılgan, tuttuğunu koparan, avantajları kullanan, her şeyi hor gören, eleştirici, alıngan, evhamlı, ahlakçı, aydınlanan, sağduyuyu öğrenen, sinir nöbetleriyle mücadele eden, enerjik, açık sözlü, sosyal, takdiri önemseyen, küçümseyen, hicivli, homurdanan.

Kova Köpek Burcu aşk hayatı

Güzel yanlarını gösteren, iltifat eden, romantik görünen, evli insanın boşanmasına neden olabilen, birine yarımcı olabilmek için evlenebilen, kandırabilen, ilgi duyduğu şeylere karmaşık yollardan yaklaşan, doğası gereği sadık, çekici, dengesiz insanların peşinden koşan, çılgın insanlara hayranlık duyan.

Kova Köpek Burcu ev ve aile hayatı

Çeşitliliği, sosyalliği, yalnızlığı seven, gösterişli zevki olan, para harcamayı seven, ebeveyn olarak hem mesafeli hem de duygusal, gezmekten çocuklarına vakit ayıramayabilen, çocukları için eski eşleri ile görüşebilen.

Kova Köpek Burcu iş hayatı

Yalnız yürümeyi tercih eden, dizginleri elinde tutmak isteyen, sosyal işleri yorumlayabilen, sorunlara modern ve akla yatkın çözümler üreten, baskısız ortamda performans sergileyebilen, gözü kara davranan, huysuz ve alaycı olabilen, otoriteyi hissettiği anda küsen ve çekip giden.

 

Kova Fare Burcu Özellikleri
Kova Öküz Burcu Özellikleri
Kova Kaplan Burcu Özellikleri

Kova Tavşan Burcu Özellikleri
Kova Ejderha Burcu Özellikleri
Kova Yılan Burcu Özellikleri
Kova At Burcu Özellikleri
Kova Keçi Burcu Özellikleri
Kova Maymun Burcu Özellikleri
Kova Horoz Burcu Özellikleri
Kova Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın