Levi’s 2016 Koleksiyonunda Los Angeles Esintileri

Levis 2016 Wonderland koleksiyonu

Levi’s İlkbahar-Yaz 2016 Koleksiyonu Wonderland ile Los Angeles’in yaratıcı toplumuna ve Laurel Kanyonu zihniyetine saygısını sunuyor.

Levi’s 2016 Wonderland Koleksiyonu ile Sunset Bulvarı’nın ardındaki Hollywood tepelerinde gizlenmiş, palmiyeler ve kaktüs çiçekleriyle kaplı, masalsı gün batımlarının evi Laurel Kanyonu’na dönüş yapıyor. 20. yüzyılın en büyük sanatçılarını etkileyen, her şeyin olabileceği hissini yaşatan büyülü kanyon…

Levi’s Kıdemli Başkan Yardımcısı Jonathan Cheung, yeni koleksiyona ilişkin “Hikayemiz ismini 60’lar ve 70’lerde sanatçıların, mimarların ve müzisyenlerin yaratıcı merkezi, Los Angeles’daki Laurel Kanyonu’ndan alıyor. Kuzey Hollywood tepelerindeki bu küçük bölge, dünyayı değiştiren sanatsal devrime şahit oldu. Yeni koleksiyonumuz Wonderland, aynı zamanda bizim günümüzün yaratıcı topluluklarına bir selamımız,” diyor.

Levis 2016 ilkbahar yaz kadın koleksiyonu

Bahar Koleksiyonu, oldukça feminen bir yolla klasik iş kıyafeti ile modern tarza odaklanırken, kadın gardıroplarının değişilmezi olacak kusursuz şekillendirilmiş skinnyleri sunmaya devam ediyor. Geliştirilmiş ultra yumuşak kumaşlar ile geri dönen bahar koleksiyonu yeni retro Mile High Super Skinny’i sunuyor. Wonderland bu sezon katmanlı indigo, okyanus birikintisi ve beyaz gürültüyü getiriyor.

Levis 2016 ilkbahar yaz kadın koleksiyonu

İkonik bembeyaz denimlerden yıpranmış kırmızı döküm denimlere kadar geniş bir aralığa sahip ve yüzyılın ortasından esinlenmiş sweatshirtlerle ve masmavi tonlardaki narin feminen üstlerle birlikte giyilebiliyor.

Levis 2016 ilkbahar yaz erken koleksiyonu

Levi’s Ocak ve Şubat ayında tamamen indigo gölgesi, altın patlaması ve tozlu kırmızılar ile ilgiliydi. Yüzyıl ortasının etkilerinin temellerine odaklandı: Çizgili tişörtler ve hakim yaka 50’ler hissi veren sweatshirtler…

Levis 2016 ilkbahar yaz erkek koleksiyonu1

Yeni koleksiyonda klasik iş giysisinden de ilham alan Levi’s’ın; kızıl dökümlü denim iş ceketi, örme bereleri ve yardımcı sırt çantaları erkek gardırobunun vazgeçilmezleri olacak.. Jeanler için yakında tanıtılan ve çok popüler 501CT de, Wonderland ilhamlı indigoların yanında kırmızı dökümlü gölgeler ile yeniden tasarlandı.

Ayakkabıların Efendisi Louboutin’den Muhteşem Burç Koleksiyonu
Hollywood
  
Bu habere hepimiz çok sevindik! Louboutin imzalı kozmik ayakkabı kreasyonu, hayatımızın vazgeçilmez ögeleri olan topuklu...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın