Magazin

Magazin haberciliğine yepyeni bir soluk geliyor.
Rutin giden hayatınıza biraz renk katmak mı istiyorsunuz? Magazin, kültür – sanat, spor, moda ile alakalı en güncel haberleri Burç Magazin’den okuyarak, dünyada ki ve Türkiye’deki değişimleri takip edebilirsiniz.

En güncel magazin haberleri

Gündemdeki magazin haberlerini Burç Magazin farkıyla inceleyin.
Hayata dair ünlülerin, stilinden, yaşadıkları ayrılıklar ya da birlikteliklere kadar, son dönem film yıldızlarının başarısına kadar her şeyi astrolojik araştırmalarla yapılan magazin haberlerini takip edebilir, böylece hayata dair bakış açınızı genişletebilirsiniz.

Dünyaca ünlü çiftlerin uyumu

Yeni Astroloji ünlü çiftlerin özel hayatına ilişkin ne diyor? Burçlar dünyaca ünlü çiftlerin uyumunu nasıl etkiliyor? Sanat, siyaset ve moda dünyasının bilinen isimleri eş seçimlerinde nelere dikkat ediyor? Ayrılan çiftler, yıllarca beraber olan ünlülerin karakterinden yola çıkarak, eş seçimlerini değerlendirebilir ve nasıl ilişkiler tercih ettiğini öğrenebilirsiniz.
Magazin gündemini hiçbir yerde duyamayacağınız haberler ve bilgilerle takip edin!

Spor magazin

Maç sonuçlarına Burç Magazin farkıyla göz atın!
İddianızı biyoritime göre ortaya koyun! Biyoritim içerikli performans haberleri maç tahminlerine yeni bir soluk getiriyor. Karşılaşma öncesi spor magazin haberlerini takip ederek, her takım için oynaması beklenen ilk 11’in biyoritim oranlarını görebilir ve maç sonucuna bir atıfta bulunabilirsiniz. Örnek haberlere bakabilirsiniz.
Beşiktaş’ın Ruhu Liverpool’un Enerjisine Karşı
Beşiktaş’ın İddiası, Yüksek Biyoritim’i
Magazin gündemini Burç Magazin farkıyla takip edin!