Nazlı Çelik’ten Serdar Bilgili’ye Evlilik Şartı

Nazlı Çelik ile Serdar Bilgili ikinci kez evlilik yolunda. Geçen yıl boşanan çift iddialara göre Nazlı Çelik’in evlilik şartıyla yeniden birarada.

Nazlı Çelik Serdar Bilgili'ye şart koştu

1 yıl sonra biraraya gelen Nazlı Çelik ile Serdar Bilgili çifti önceki akşam Arnavutköy’deki Soho House’tan çıkarken görüntülendi. Eller ellerinde, gözleri gözlerinde görüntülenen ikili mutluluk pozları verdi.

Birlikte adeta ikinci baharlarını yaşayan çift hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Söylentilere göre Nazlı Çelik – Serdar Bilgili çiftinin barışması bir şarta bağlı gerçekleşmiş. O şartın tam olarak ne olduğu bilinmiyor.

Nazlı Çelik Serdar Bilgili ikinci defa evleniyor

Ancak ünlü spiker Nazlı Çelik’in Serdar Bilgili’nin barışma talebini evlilik şartıyla kabul ettiği öğrenilirken, ikilinin çok yakında yeniden evlenmesi bekleniyor.

Eski eşinin barışma teklifini evlilik şartıyla kabul ettiği söylenen Nazlı Çelik’in Yeni Astroloji Burcu Başak Yılan. 1.62 boyundaki ünlü spikerin doğum tarihi ise 20 Eylül 1977. Ünlü işadamı Serdar Bilgili’nin Çin Burcu ise Tavşan.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın