Nur Yerlitaş’tan Müjdeli Haber Var!

Meme kanseri teşhisi ile ameliyata alınan ünlü modacı Nur Yerlitaş’tan müjdeli haber geldi.

Kanser teşhisi ile ameliyata alınan Nur Yerlitaş son durumu

İşte Benim Stilim yarışmasıyla ününe ün katan Nur Yerlitaş, dün meme kanseri teşhisi ile Maslak Acıbadem Hastanesi’nde ameliyat oldu. Çok sayıda ünlü isim Nurella’yı yalnız bırakmamak amacıyla hastaneye koştu.

Meme küçültme operasyonu için doktora danışmaya giden ve muayene sırasında meme kanseri teşhisi konan Nur Yerlitaş’a destek olmak için giden isimlerden biri de Esin Övet’di. Ünlü gazeteci ameliyatın ardından Fatih Ürek, Kerimcan Durmaz, Hakan Akkaya, Işıl Reçber ve Cihan Şensözlü’nün bulunduğu bir kareyi Instagram hesabından paylaşarak hastaneden bildirdi.

Esin Ovet Instagram Nur Yerlitaş sağlık durumu

Esin Övet fotoğrafın altına “Şükür Nur Yerlitaş ameliyattan çıktı, doktor güzel haberler verdi.” notunu düşerek, ünlü modacının sağlık durumu hakkında müjdeli haberi verdi.

Meme kanserine yakalanan ve dün başarılı bir operasyon geçirdiği öğrenilen Nur Yerlitaş’ın Yeni Astroloji Burcu Aslan Keçi, doğum tarihi ise 11 Ağustos 1955.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın