Nurgül Yeşilçay’ın Şok İtirafı: Pişmanım!

Nurgül Yeşilçay’ın şok itirafı: “Özcan Deniz hakkında yanılmışım. Pişmanım!” Geç gelen itiraf hakkında Özcan Deniz ne söyleyecek?

İkinci Şans Filmi

Yıllar önce Asmalı Konak dizi setinde birlikte rol alan iki ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz yaklaşık 12 senedir aynı projede yer almıyor. Asmalı Konak dizisi 2004 senesinde son bölümünü yayınladı ve ikili bir daha aynı projede ekran karşısına geçmedi. Nurgül Yeşilçay’ın geçtiğimiz günlerde şok itirafı üzerine ikilinin uzun süredir neden bir araya gelmediğini öğrendik.

Yıllar önce Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçay’ın hoşuna gidecek bir proje ile kapısını çalmış. Ancak Özcan Deniz’in yönetmenliğini yapacağı sinema projesine Nurgül Yeşilçay olumlu dönüş yapmamış. Nedeni ise Özcan Deniz’in yönetmen olmaması…

ikinci-şans-film-nurgülyesilcay

Nurgül Yeşilçay’ın Pişmanlığı

Nurgül Yeşilçay şimdilerde Özcan Deniz’in yönetmen koltuğunda oturduğu “İkinci Şans” filminin baş rolünde. Nurgül Yeşilçay’ın Özcan Deniz itirafı ise “Özcan konusunda yanılmışım. Profesyonel bir sinemacı olmuş. Onunla her projede çalışırım” ifadesi kulislerde bolca konuşuluyor.

ikinci-sans-ozcan-deniz

Nurgül Yeşilçay Özcan Deniz Burç Uyumu

Nurgül Yeşilçay 26 Mart 1976 doğumlu Koç Ejderha burcu. Özcan Deniz 19 Mayıs 1972 doğumlu Boğa Fare burcu. İkilinin Yeni Astroloji burç uyumu yüzde 71.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın