O Jüri, Yeni Sezonda O Ses Türkiye’de Olmayacak!

TV’8’in reyting rekorları kıran yarışması O Ses Türkiye yeni sezona yeni jüri ekibiyle başlamaya hazırlanıyor.

O Ses Türkiye yeni sezonda kim var?

Athena Gökhan – Hakan Özoğuz, Murat Boz, Hadise ve Ebru Gündeş’in jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye’ye bu sezon bir jüri üyesi veda ediyor. Ebru Gündeş Instagram hesabından Acun Ilıcalı ve diğer jüri üyeleriyle çekilmiş bir fotoğrafını paylaşıp altına bu sezon programda yer almayacağını açıkladı.

O Ses Türkiye Ebru Gündeş Instagram açıklaması

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye programına veda ettiğini açıklayan ünlü şarkıcı fotoğrafın altına şunları yazdı:

“3 yıldır büyük bir keyif, heyecan ve mutlulukla oturduğum O Ses Türkiye jüri koltuğumda bu sene bulunamayacağımı büyük bir üzüntü ile bildirmek isterim… Hayatta herkes başına ne gelirse gelsin sağlık sorunu olmadığı taktirde bir şekilde yaşantısına ve işine devam eder, etmek zorundadır bende gücümün yettiğince kendim, ailem ve ekibim adına buna çalışıyorum.”

Yeni sezonda O Ses Türkiye’de olmayacağını açıklayan Ebru Gündeş’in Yeni Astroloji Burcu Terazi Kaplan. Ünlü şarkıcının doğum tarihi ise 12 Ekim 1974.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın