İşte O Ses Türkiye Jürisi ve Burçları!

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in yerine Sibel Can’ın dahil olduğu, Hadise, Murat Boz, Gökhan ve Hakan Özoğuz’dan oluşan O Ses Türkiye 2017 jürileri hangi burç? İşte O Ses Türkiye jürisi ve burçları.

O Ses Türkiye 2017 jürileri ve burçları

Reyting rekorları kıran O Ses Türkiye, yeni sezonda da fırtına gibi esmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezona jüri üyelerinin uyumuyla damga vuran ve ‘o ses’ini arayan programda bu sene Ebru Gündeş yerine Sibel Can jüri üyeliği yapıyor. Peki O Ses Türkiye’nin muhteşem jürileri; Murat Boz, Hadise, Gökhan Özoğuz, Hakan Özoğuz ve Sibel Can Yeni Astroloji’ye göre hangi burç ve burç uyumları nasıl? İşte yeni sezonda O Ses Türkiye’ye damga vuran jüri üyelerinin burçları ve burç uyumları!

O Ses Türkiye 2017 Jürisinin burç uyumları

O Ses Türkiye jürisi, Yeni Astroloji burç uyumlarına göre yüzde kaç anlaşıyor? Geçtiğimiz sezon Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş, Gökhan ve Hakan Özoğuz’un burç uyumları yüzde 68 iken, yeni sezonda 2 puan artarak yüzde 70’e ulaşıyor. Yani Gündeş ayrılığının ardından O Ses Türkiye’ye yeni dahil olan Sibel Can bu muhteşem jüri üyelerinin arasında pek yabancı kalmayacağa benziyor.

İşte O Ses Türkiye Jürisi ve burçları

Hadise

O Ses Türkiye jürisi Hadise hangi burç

Programın en eski jüri üyelerinden Hadise’nin Yeni Atroloji Burcu Terazi Öküz. Ünlü şarkıcının doğum tarihi ise 22 Ekim 1985.

Murat Boz

O Ses Türkiye jürisi Murat Boz hangi burç

Son dönemde Aslı Enver aşkıyla gündeme gelen Murat Boz Balık Maymun Burcu. Ünlü popçunun doğum tarihi 7 Mart 1980.

Gökhan Özoğuz

O Ses Türkiye jürisi Gökhan Özoğuz hangi burç

Ska ve punk rock yapan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’un burcu Terazi Ejderha. Sempatik şarkıcının doğum tarihi 11 Ekim 1976.

Hakan Özoğuz

O Ses Türkiye jürisi Hakan Özoğuz hangi burç

Gökhan’ın ikiz kardeşi olan ve Athena grubunda yer alan Hakan’ın da Yeni Astroloji burcu Terazi Ejderha. Ünlü müzisyen Gökhan ile aynı gün doğumlu.

Sibel Can

O Ses Türkiye Jürisi Sibel Can hangi burç

Ebru Gündeş’in yerine yeni sezonda O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapacak olan ünlü Sibel Can Aslan Köpek Burcu. Ünlü şarkıcının doğum tarihi 1 Ağustos 1970.

O Ses Türkiye Acun Ilıcalı burcu

Acun Ilıcalı hangi burç

O Ses Türkiye’ni yapımcısı aynı zamanda da sunucusu olan Acun Ilıcalı’nın Yeni Astroloji Burcu ise İkizler Horoz, doğum tarihi 29 Mayıs 1969.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın