O Ses Türkiye Jürisi O Güreşçiye Hayran Kaldı

O Ses Türkiye’ye profesyonel güreşçi Menduh Kızılkula’nın performansı damga vurdu. Jüri üyeleri eski milli boksöre hayran kaldı.

O Ses Türkiye Menduh Kızılkula performansı

TV8’in en sevilen yarışma programı O Ses Türkiye‘nin 30 Ekim 2016 akşamı yayınlanan bölümünde profesyonel güreşçi Menduh Kızılkula rüzgarı esti. jüri üyeleri, “Payton geldi” türküsünü seslendiren eski milli boksör Big Boy’un performansına hayran kaldı. Şimdilerde spor salonu işleterek geçimini sağlayan eski güreşçi muhteşem performansıyla, Murat Boz ve Gökhan-Hakan kardeşleri döndürmeyi başardı. Jüri üyeleri Kızılkula’yı karşılarında görünce neye uğradığını şaşırdı ve takımına alabilmek için elinden geleni yaptı. Eski Murat Boz’u seçti.

İşte Türk profesyonel güreşçi Menduh Kızılkula’nın jüri üyelerini etkilediği muhteşem O Ses Türkiye performansı:

Menduh Kızılkula kimdir ve hangi burçtur

Menduh Kızılkula ya da ring adıyla Big Boy Türk profesyonel güreşçi ve eski milli boksördür. Programda 250 kilo olduğunu açıklayan ve 11 Ekim 1980 doğumlu olan ünlü güreşçinin Yeni Astroloji Burcu ise Terazi Maymun.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın