Oğlak Ejderha Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Oğlak Ejderha Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Oğlak Ejderha Burcu genel özellikleri

İşte hem Oğlak hem de Ejderha Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Kullanırım, yönetirim

Elementleri: Yeryüzü, Satürn, Öncü / Pozitif, Tahta, Yang

Oğlak Ejderha Burcu genel özellikleri

Orijinal, özel, farklı, benzersiz, tuzakları fark eden, içgüdülerini kullanabilen, doğruya ulaşan, neşeli, güler yüzlü, sinirlendiğinde aşırı katı, sert mizaçlı, düşünceli, beklentisiz sorumluluk alan, eğlendiren, kişisel haz alan, festivalleri ve partileri kaçırmayan, organize eden, mutluluk vermeye çalışan, düşüncelerini söyleyemeyen, insanlarla olan ilişkilerinde güzel ve tamamlayıcı konuşmalar yapan, özverili, verdiği sözlere sadık kalan, aşırı fedakar olabilen, müthiş arkadaş.

Oğlak Ejderha Burcu aşk hayatı

Saf kalpli, acımasızca açık sözlü, pot kırma olarak bile algılanabilen, ilişkilerde de bu şekilde olan, muhafazakar, aşık olduğunda kıskanç, kendisinden hoşlanıldığını bilmek isteyen, nazik davranırken sevdiğini söylemeyi unutan.

Oğlak Ejderha Burcu ev ve aile hayatı

Zevkle döşenmiş bir ev hayal eden, bazıları ise bohemlikten hoşlanan, uyuma pek dikkat etmeyen, dağınıklığı idare edebilen, küçük sevimli eşyalardan hoşlanan, ebeveyn olarak mutluluk duyan, çocuklarının aklını başından alan, masumiyetin temsilcisi olan.

Oğlak Ejderha Burcu iş hayatı

Projelerde şevkli ve coşkulu, kendisine dair kafa yoran, insan doğasıyla ilgili işlerden keyif alan, insanların neye ihtiyacı olduğunu anlayan, cömert, para konularını önemsemeyen, işleri yönlendirebilme ve yönetebilmede yetenekli, çatıştığı kişilere kinlenen, acımasız, ilginç ve sevecen patron, çalışan olmayı geçici gören, mütevazi işlerle ilgilenmeyen.

 

Oğlak Fare Burcu Özellikleri
Oğlak Öküz Burcu Özellikleri
Oğlak Kaplan Burcu Özellikleri

Oğlak Tavşan Burcu Özellikleri
Oğlak Yılan Burcu Özellikleri
Oğlak At Burcu Özellikleri
Oğlak Keçi Burcu Özellikleri
Oğlak Maymun Burcu Özellikleri
Oğlak Horoz Burcu Özellikleri
Oğlak Köpek Burcu Özellikleri
Oğlak Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın