Oğlak Öküz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Oğlak Öküz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Oğlak Öküz Burcu genel özellikleri

İşte hem Oğlak hem de Öküz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Kullanırım, muhafaza ederim

Elementleri: Yeryüzü, Satürn, Öncü / Negatif, Su, Yin

Oğlak Öküz Burcu genel özellikleri

Tutucu, ısrarcı, can sıkıcı, inatçı, kararlı, bireysel düşüncelerden zevk alan, değerlendirmelere vakit harcamayan, acımasız ve zalim olabilen, gayretli, vazgeçmeyen, seçici, çözülemeyen, ilk bakışta neşeli, mutlu, cana yakın görünen, aslında kırılgan, duyarlı, kalbi yokmuş gibi görünen, parlak kişilikli, etkili, tutkulu, entelektüel, kelimeleri beceriyle kullanan, mükemmeliyetçi, geleneksel konularda bilgili, fikirlerinden uzaklaşmayan, sabit fikirli, haklı çıktığında mutlu olan.

Oğlak Öküz Burcu aşk hayatı

Bağlı, sekse düşkün, canlı, aksiyon dolu, aşk hayatından zevk alan, aile anlayışı olan, akraba ilişkileri güçlü, eşini terk etmeyen, fiziksel olarak sadakatsiz olabilen, boşanmada depresyona girebilen, bunu başarısızlık olarak algılayan, hayat arkadaşı.

Oğlak Öküz Burcu ev ve aile hayatı

Gösterişçi, en iyi muhitlerde yaşamakla övünen, marka mobilyalar tercih eden, masraftan kaçınmayan, orijinali seven, imitasyonu kabul etmeyen, ebeveyn olarak gururlu, gösterişten geri durmayan, çocuklarının hata yapmasını kabul edemeyen.

Oğlak Öküz Burcu iş hayatı

Amaçları için yaşayan, saygınlık kazanacağı bir mevkiye yükselen, gıpta edilen, sevmediği bir işte çalışmaktan endişe eden, yeteneklerini ve zekasını kullanmak isteyen, kendini zorlu ve uzun bir yola sokan, bireysel, grupla çalışırken yanlışlar yapabilen, en iyiyi bilen, ideallerine, alışkanlıklarına bağlı, inatçı patron, sinir bir çalışan olabilen.

 

Oğlak Fare Burcu Özellikleri
Oğlak Kaplan Burcu Özellikleri

Oğlak Tavşan Burcu Özellikleri
Oğlak Ejderha Burcu Özellikleri
Oğlak Yılan Burcu Özellikleri
Oğlak At Burcu Özellikleri
Oğlak Keçi Burcu Özellikleri
Oğlak Maymun Burcu Özellikleri
Oğlak Horoz Burcu Özellikleri
Oğlak Köpek Burcu Özellikleri
Oğlak Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın