Özge Sezince Varley 2016 Yılını Ödülle Kapattı

Özge Sezince Varley TRT1’de yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında dizisinden ayrılınca ödülü kaptı! Özge Sezince Varley Kimdir?

Özge Sezince Varley TRT1’de yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında dizisinde  Nesteren karakterine can vermektedir. Başarılı oyuncu  göstermiş olduğu performans ile Kıbrıs Türkiye Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde 2016 yılının en iyi yardımcı kadın oyuncusu ödülünün sahibi oldu.

Özge Sezince Varley 2016 Yılını Ödülle Kapattı

Özge Sezince Varley Kimdir?

Özge Sezince Varley 08 Ekim 1986 doğumludur. 2015 yılında hayatını  Adam Michael Varley ile birleştirmişitr. Genç oyuncu, ilk oyunculuk deneyimlerine; Televizyon reklam filmleri ve Turkmax da bir sezon canlı olarak devam eden televizyon show un da , doğaçlama skeç oyunculuğu ile başlamıştır.

Televizyon hayatına Kanal D, Star, Trt1 gibi kanallarda program sunucusu olarak başlamıştır.   Üniversite eğitimine devam ederken eş zamanlı olarak oyunculuk , sinema ve senaryo çözümleme dersleri almış, bu kapsamda Ayla Algan ve Burak Aksak gibi isimler ile çalışmıştır. Adını geniş kitlelere duyurduğu proje ise Show Tv – Suskunlar dizisinde Sibel karakterine hayat vermesiyle olmuştur.

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın