Pınar Dilek İlk Kez Tarkan Hakkında Konuştu!

Pınar Dilek ilk kez Tarkan hakkındaki sorulara yanıt verdi. Megastar ile evlendikten sonra kendini şöhret dünyasının içinde bulan Dilek, Tarkan nasıl bir eş olduğunu anlattı.

Pınar Dilek Tarkan Harbiye konserlerinde

Tarkan’ın Harbiye konserleri bu yıla farklı bir şekilde damga vurdu. Her yıl genç kızların “Tarkan!” diyerek bağırdığı konserler bu sene Tarkan’ın eşi Pınar Dilek’i ağırladı.Şimdiden doğallığıyla tüm Tarkan hayranlarının sevgisini kazanan Dilek ilk kez ünlü şarkıcıyla yaşadığı aşktan Megastar’ın ev haline kadar her şeyden bahsetti. 

Sözcü’den Emre Çevik’in haberine göre, uzun süre aşk yaşadıklarını söyleyen Dilek “Evliliğimiz sürpriz değildi. Kamuoyu bilmiyor ama biz büyük bir aşkın sonucunda uzun bir birlikteliğin ardından evlendik. Geçen süreci size burada anlatamam. Çok özel şeyler.” şeklinde konuştu.

Pınar Dilek Tarkan konseri estetikli hali

Yakın zamanda burun ameliyatı olan ve estetikli haliyle bir hayli güzelleşen Tarkan’ın eşi kameralara da hala alışamadığını belirtti.

Pınar Dilek Tarkan’ın ev halini anlattı

“Tarkan evde nasıl biri?” sorusuna “Çok doğal, mütevazı ve ince düşünceli… Dışarıda nasılsa ev içinde de aynı Tarkan” diye cevap veren, Dilek geçirdiği burun ameliyatıyla ilgili olarak da konuştu: “Deviasyon ameliyatım vardı. Nefes alamıyordum. Ameliyat oldum, burun eti aldırdım. Biraz da ucunu toparlattım, o kadar” diye konuştu.

Bu sene Pınar Dilek’le dünyaevine giren Tarkan’ın Yeni Astroloji Burcu Terazi Fare. Megastar’ın doğum tarihi ise 17 Ekim 1972.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın