Rafet El Roman’dan Eşine Ağır Sözler!

Rafet El Roman barışma mektubu yazdığını yalanlayan Ceren Kaplakarslan’a Instagram’dan yanıt verdi. Boşanmak üzere olan şarkıcı eşine çok ağır konuştu.

Rafet El Roman'dan eşine ağır sözler

Ceren Kaplakarslan’ın boşanmak üzere olduğu eşi Rafet El Roman’a gönderdiği barışma mektubu gündeme bomba gibi düşmüştü. Kaplakarslan’ın mektubu kendisinin değil El Roman’ın yazdığını iddia etmesiyle ikilinin ilişkileri yılan hikayesine döndü. Rafet El Roman ise cevap vermekte gecikmedi ve Instagram hesabından eşine ağır sözler sarf etti: “Üç gün önce seni seviyorum derken, ne zaman bu kadar acımasız ve hain oldun!”

Sabah’ta yer alan habere göre; geçen hafta Ceren Kaplakarslan’ın, önümüzdeki günlerde boşanma davaları olan eşi Rafet El Roman’a barışma teklif ettiği bir mektup yazdı. Günlerdir köşe yazarlarından magazin programı yorumcularına kadar pek çok kişi bu konuyu gündeme taşıdı.

“Terbiyesiz, git hayatımdan”

“Rafet’im… Bağışla beni… Rafet’im seninle 6 Ekim’de mahkemede olmak yerine, altı sene önce ilk kez buluştuğumuz yerde ve aynı saatte orada olmayı diliyorum. Seni orada bekleyeceğim ve senin de geleceğini umuyorum. Seni seviyorum” diye yazan Kaplakarslan, instagram’da mektubunu şu sözlerle inkar etti.

“Bazı insanlar, kişiliklerinin eksik yanlarıyla yüzleşmek yerine, eksikliklerini başkalarının masumiyetlerine dil uzatarak kapatmayı ve sağır vicdanlarına karşı dürüst olmaktansa ağır kusurlarını yükleyecek bir günah keçisi bulmayı tercih ederler’ diye yazdığı bir paylaşımın altına Rafet el Roman’ı etiketleyerek şu notu kaleme aldı: ‘Bu mektubu ben yazmadım. Sen yazdın! Terbiyesiz, git artık hayatımdan.”

Atilla Kaplakarslan ise kızına sahip çıkarak “Sen merak etme kızım, yapılan hiç kimsenin yanına kalmayacak. Maddi ve manevi tazminat ödeyecekler. Ahlaksızlıklarını ödeyecekler” yazdı.

Acımasız ve hain bir insan oldun

Rafet El Roman eşine çok ağır sözler söyleyerek bu paylaşıma cevap yazmakta gecikmedi: “Asıl sen söyle, sen ne zaman bu kadar duygusuz, acımasız ve hain bir insan oldun? Nefretin sahtesi olmazmış gerçekten. Bu mektup için bu kadar kin duyar mı insan. Daha 3 gün önce seni seviyorum dediği insana, bu nasıl bir inkar, yalan? Bu mektubu sen yazdın Ceren. Hatırlatayım sana nasıl ve ne zaman yazdığını. Baban hariç, diğer yorum yazanlara hiçbir sözüm yok, onlar bilmiyor. Atilla Kaplakarslan; sen hayatımda tanıdığım en yalancı, en yalaka, en y….k, en korkak insansın. Bak buraya yazacak kadar dürüstüm.”

Instagram hesabından eşine çok ağır sözler söyleyen Rafet El Roman’ın Yeni Astroloji Burcu Başak Maymun. Ünlü şarkıcının doğum tarihi ise 25 Ağustos 1968.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın