Rüya Şehir Dubai

Emirates’in yeni kampanyası kapsamında alınan biletlerle 01 Haziran – 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında; Dubai, Denpasar,Bangkok, Phuket, Cape Town,Tokyo ve Seyşeller gibi toplam 16 destinasyona avantajlı seyahat edilebilecek.

Rüya şehir Dubai

Dubai

Dubai

Dubai’nin büyüleyici atmosferini keşfetmek isteyen yolcular 349 Avro’dan başlayan fiyatlarla seyahat edebilecek. Dünyanın en yüksek binası ve dünyada selfie çekimlerinde ilk üçte yer alan Burj Khalifa’da muhteşem Dubai manzarasının tadını çıkarıp, hemen yanı başında bulunan 1500 mağaza ve 150 restoranla kendi kategorisinin en büyüğü konumunda olan Dubai Mall’da alışveriş yapabilir ya da deniz uçağı gezisiyle Dubai’nin muhteşem şehir ve sahil şeridi manzarasını yükseklerden seyredebilecek. 40 dakika süren bu deneyim Dubai Koyu, Burj Khalifa, Burj Al Arab, Palm Jumeriah’a ve Sheikh Zayed yolu üzerindeki Dubai’nin ünlü gökdelenlerini görme fırsatı sunuyor.

Seyseller

Seyseller

Dubai ayrıca; yakın zamanda gerçekleşecek ve dünyanın pek çok yerinden misafirin ağırlandığı etkinlikleriyle de dikkat çekiyor. 12-13 Haziran tarihlerindeki Michael McIntyre “Happy and Glorious Tour” 2015 kapsamında komedi severlere eğlence alternatifi sunuyor. Bunun yanı sıra; 23 Haziran-05 Eylül tarihlerindeki “Dubai Summer Surprises 2015” ile ziyaretçilere indirimli alışveriş keyfi, çocuklara yönelik eğlenceli aktiviteler ve ailece ile birlikte güzel zaman geçirme şansı sunuyor.

Cape Town

Cape Town

Dubai, tatilde spor keyfinden uzak kalmak istemeyenleri ise 06 Haziran’da gerçekleşecek Dubai Desert Road Run etkinliği ile dünyanın pek çok yerinden, yetenekli genç koşucunun katıldığı etkinliğe davet ediyor.
Bangkok+

Bangkok

Etkinlikleri ile her ilgi alanına hitap eden Dubai, moda severlere 11-13 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek “Fashion Saray” aktivitesi ile modayla birlikte kültür dolu dakikalar da sunuyor.

Rezervasyon: 0212 315 45 45 / rezervasyon.istanbul@emirates.com

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.