Şebnem Bozoklu’ya Eşinden Dost Tesellisi

Yabancı bir erkekle Bodrum’da öpüşürken görüntülenen Şebnem Bozoklu’ya teselli boşanmak üzere olduğu eşi Emre İzer’den geldi.

Şebnem Bozoklu eşi Emre İzer'i aldattı

Bir süre önce Emre İzer’le boşanacaklarına dair haberleri yalanlayan Şebnem Bozoklu’nun geçtiğimiz günlerde Bodrum’da genç bir erkekle öpüşürken yakalanması herkesi şaşkına çevirdi. Şaşkına çeviren bir diğer konu da bugün tek celsede boşanması beklenen çiftten Emre İzer’in ünlü oyuncuya verdiği dost tesellisiydi.

 

Uçankuş’un haberine göre; Bozoklu iç çamaşırlı hallerini ve gizemli erkek arkadaşıyla öpüşürken çekilmiş fotoğraflarının basında yer almasına çok üzülmüş, bunu duyan Emre İzer de boşanmak üzere olduğu eşine destek olmak için Bodrum’a gitti.

Şebnem Bozoklu ile Emre İzer arasındaki krizin ‘Ulan İstanbul’ dizisinin çekimlerinde başladığı öne sürüldü. Söylentilere göre Bozoklu o dönem bekar olan rol arkadaşı Kaan Yıldırım’la yakınlaştı. Durumu öğrenen Emre İzer eşiyle yaşadığı bir kavga sonrası sete baskın bile yaptı.

Bodrum’da başlayan krizin ardından Şebnem Bozoklu daha fazla dayanamayarak Instagram hesabını da gizledi.

 

Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde Gündoğan’daki bir villanın önünden genç bir erkekle denize girmiş, iç çamaşırlı olduğu görülen Bozoklu’nun çocukla öpüşmeye başlaması gündeme bomba gibi düşmüştü.

20 Ağustos 1979 doğumlu olan Şebnem Bozoklu’nun Yeni Astroloji burcu Aslan Keçi.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın