Serdar Ortaç Sonunda İtiraf Etti: Chloe…

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Ünlü popçunun eşi hakkında yaptığı itiraf ise çok şaşırttı.

Serdar Ortaç Chloe ile evlenmeden önce...

47 yaşındaki Serdar Ortaç kendisinden 23 yaş küçük olan eşi Chloe hakkında itirafta bulundu. Evlenmeden önce eşini teste tabii tuttuğunu söyleyen ünlü popçu şöyle konuştu: “Benim hanım geceleri çıkmak istiyor. Kulüplere götürüyorum. Yanında olmak istiyorum ama çabuk yoruluyorum. Arkadaşları ile gidince de aklım kalıyor.  Chloe’nin bana param için geldiğini hiç sanmam. Ben o kadar çirkin bir adam mıyım? ‘Güzel bir kız. Serdar’da ne buluyor diyorsanız, ben de bakılacak bir herifim yani. Karımı nikahtan önce gizlice testten geçirdim. Bir mağazaya girmiştik, marka bir çantayı almasını istedim. Almadı, aynısının ucuzunu buldu. Bu kadar sene paramı yemedi. Bundan sonra yese ne olur? Ben öldükten sonra param ona kalsın.”

Serdar Ortaç'tan çarpıcı açıklamalar

2014 yılında Chloe ile nikah masasına oturan Serdar Ortaç hayatta birçok sorululuğu olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Param bitmeyecek diye bir şey yok. Bana kalsa az parayla ömür boyu yaşarım. Ama olmaz, yapamayız. Sorumluluklarım var.  Son 4 yıldır mutluyum. Geç evlendim, ama sevdiğim kadını buldum. Boşanacağımıza dair dedikodular yalan. Karımı bırakmam. Bazen şu MS hastalığı neden beni buldu diye düşünüyorum. Demek ki bir hata yapmışım. Allah sebepsiz yere hastalık vermez. Belki bana ‘Kendine gel’ demiş olabilir.

Serdar Ortaç eşi Chloe

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın