Sibel Can’dan Evlilik Haberine Açıklama

Sibel Can evleneceği şeklinde çıkan haberlere açıklama yaptı. Ünlü şarkıcı Ramazan Bayramı sonrası İngiliz iş adamı ile gerçekten evlenecek mi?

Sibel Can evlilik haberleri için ne dedi

Geçtiğimiz günlerde Sibel Can hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Söylentilere göre ünlü şarkıcı Monaco’da yaşayan İngiliz bir iş adamı ile tanışmış ve kısa süre sonra da evlilik kararı almıştı. Hatta bu habere göre Can Ramazan Bayramı sonrasında Fransa’daki evinde nikah masasına oturacaktı.

Sibel Can evleneceğini yalanladı

Sibel Can eski eşi Hakan Urall evlilik haberlerini yalanladı

Ünlü şarkıcı Sibel Can çıkan evlilik haberlerini sert bir dille yalanlayarak “Yok öyle bir şey, o dedikoduyu yok sayıyorum,” dedi. Can’ın eski eşi Hakan Ural ise bu haberin nasıl bir senaryo olduğunu anlamadığını söyleyerek “Sibel’i arayıp sorma gereği bile duymadım. O kadar eminim ki böyle şey olmadığından…” şeklinde konuştu.

Sibel Can’ın evleneceğine dair çıkan haber hakkında konuşanlar sadece eski eşi ve yakınları değildi. Ünlü sanatçı Orhan Gencebay’ın eşi Sevim Emre de açıklama yaptı: “Sibel her şeyini benimle ve Orhan ağabeyi ile paylaşır. Böyle bir şey olsa muhakkak bizim fikrimizi alırdı.”

1 Ağustos 1970 doğumlu olan ünlü şarkıcı Sibel Can’ın Yeni Astroloji burcu Aslan Köpek.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Şok İddia: Sibel Can Evleniyor!

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın