Sinan Akçıl Cem Yılmaz’ı Duyunca Çıldırdı!

Ebru Şallı, Cem Yılmaz’ın evinden fotoğraf paylaşınca eski sevgilisi Sinan Akçıl çıldırdı.

Ebru Şallı Cem Yılmaz aşkı

Ebru Şallı ile Cem Yılmaz aşkı her geçen gün daha çok insanı şok ediyor. Bunlardan biri de Şallı’nın eski sevgilisi Sinan Akçıl. Uçankuş’un haberine göre önce Çeşme’de bir araya gelen Ebru Şallı ve ünlü komedyen bu defa Yılmaz’ın Bodrum’daki evinde bir araya geldi.

Ünlü model Yılmaz’ın evinde kahve keyfi yaparken çektiği fotoğrafları “Love” notu ve bol kalp emojileri ile Snapchat’ten paylaşınca beklenmeyen bir durum yaşandı.

Ebru Şallı Cem Yılmaz'ın evinden Snapchat paylaşımı

Şallı’nın bu paylaşımını göre Sinan Akçıl kıskançlık krizine girdi ve ünlü modele çok ağır mesajlar attı. Ünlü model ise ne yapacağını şaşırdı.

Ebru Şallı Sinan Akçıl'ı çıldırttı

Şallı, aşk yaşamaya başlamadan önce de Cem Yılmaz’a olan hayranlığını her fırsatta dile getiriyordu. Sinan Akçıl’ın ünlü komedyenle arasının geçmişte de hiç iyi olmadığı öğrenildi.

Ünlü komedyenin evinden yaptığı paylaşımla eski sevgilisini çılgına döndüren Ebru Şallı’nın Yeni Astroloji Burcu Oğlak Ejderha, doğum tarihi ise 15 Ocak 1977. Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973 doğumlu bir Boğa Öküz Burcu. 20 Mayıs 1983 doğumlu olan Sinan Akçıl ise Boğa Domuz Burcu.
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın