Sinan Akçıl ile Alexandra Rodriguez’in Havuz Keyfi

Kanadalı popçu Justin Bieber’in eski sevgilisi ile aşk yaşamaya başlayan Sinan Akçıl, Alexandra Rodriguez ile havuz partisinde görüntülendi.

Sinan Akçıl ile Alexandra Rodriguez aşkı

Türkiye’nin Justin Bieber’ı olarak bilinen Sinan Akçıl’ın, dünyaca ünlü popçunun eski sevgilisi Alexandra Rodriguez ile başladığı aşk hızlı bir şekilde ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde Miami’de organize edilen Cumhuriyet Coşkusu etkinliğinde sahne almaya giden ve burada bir de klip çeken ünlü şarkıcı gönlünü Portoriko asıllı Amerikalı manken Alexandra Rodriguez’e kaptırmıştı. Kısa sürede birbirine ısınan aşıklar, önceki akşam havuz partisinde görüntülendi.

Sinan Akçıl ile Alexandra Rodriguez havuz partisi

Bu keyifli partinin ardından Alexandra Rodriguez ve Sinan Akçıl çifti ayrılmak zorunda kaldı. Akçıl yeni aşkı için uzattığı tatilini dün akşam İstanbul’a gelerek noktaladı.

Justin Bieber'in eski Sinan Akçıl'ın yeni sevgilisi

Justin Bieber’dan ayrılan ve Sinan Akçıl ile aşk yaşamaya başlayan Alexandra Rodriguez‘in 2 ay önce sonra Türkiye’ye geleceği konuşuluyor.

Justin Bieber’in eski sevgilisi ile aşk yaşamaya başlayan Sinan Akçıl’ın Yeni Astroloji Burcu Boğa Domuz, doğum tarihi ise 20 Mayıs 1983.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın