Son Dakika: Kenan Işık 992. Gün

Son Dakika: Kenan Işık 992. Günün Uykusunda… Ünlü Oyuncunun Sağlık durumu. Kenan Işık 2016’da geçirdiği kaza sonucu

Kenan Işık Son dakika haberlerini yüreğimiz ağzımızda alıyoruz. Duayen sanatçı hakkında bugün kötü bir haber gündemde dolaşmaya başladı. Kenan Işık Öldü mü? soruları akıllara geldi.  Kenan Işık’ın 992 gündü tedavisi devam ediyor. Bilinci kapalı olan sanatçının sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Kenan Işık nasıl bu hale geldi? İki sene önce spor salonunda saunadan çıkarken ayağının kayması sonucu yere düşen ve kafasına aldığı darbe sonucu komaya girdi. Türk sinema ve tiyatro tarihinin usta isimlerinden biri olan Kenan Işık’ın yaşam mücadelesi sürüyor.

Kenan Işık Son Dakika Beril Işık

Evde bilinci kapalı bir şekilde yatıyor!

Sözcü gazetesinden Eda Sönmez’in haberine göre; Kenan Işık hakkında uzun süredir haber alınamıyordu. İstanbul Devlet Tiyatroları Genel Sekreteri Nihal Hanım’a ardından ünlü oyuncunun eşi Beril hanıma ulaşıldı.

Beri Hanım bilgi vermek istemiyor!

Kenan Işık’ın eşi Beri Hanım‘ın son durum hakkında bilgi vermemesi üzerine Kenan Işık‘ın yardımcısı Fuat Bey ile görüşme sağlandı. Fuat Bey “Evde bilinci kapalı bir şekilde yatıyor, hastanedeki tedavisi evde devam ediyor” demekle yetindi.

Kenan Işık’ın eşi Beril Işık Kimdir?

Beril Işık Kenan Işık’ın eşidir. 1981 doğumlu olan Beril Hanımın Kenan Işık ile evliliğinden Mehmet Işık ve Ahmet Işık adlarında iki erkek çocuğu vardır.

Kenan Işık Burcu;

1 Ekim 1947 doğumlu olan Kenan Işık’ın Yeni Astroloji burcu Terazi Domuz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın