Survivor 2016 Eleme Adayları Kim Oldu?

Survivor 2016’da eleme adayları belli oldu. 22 Mayıs Pazar akşamı dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı iki eleme adayı çıkardı. Kişisel dokunulmazlık sembolü kazanan Semih’in adının yazılmadığı konseyde Yunus Günçe ilk eleme adayı olarak çıktı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Semih Öztürk ise ikinci eleme adayı olarak Atakan’ın ismini söyledi.

Survivor 2016 eleme adayları belli oldu

Dün akşam TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor programı herkesi ekran başına kilitledi. Her hafta Pazar ve Pazartesi günleri oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımının kazanmasıyla Ünlüler takımından iki yarışmacı eleme potasına takıldı. Konseyde Yunus Günçe ismi ilk eleme adayı olarak gösterilirken, bireysel dokunulmazlığı kazanan Semih Öztürk ise Avatar Atakan’ı eleme potasına soktu.

Survivor Semih kimi söyledi 22 Mayıs 2016

Pazartesi akşamı (23 Mayıs 2016) yayınlanacak olan Survivor programında ikinci dokunulmazlık oyunu oynanacak. Dokunulmazlığı Gönüllüler kaybederse iki isim daha eleme adayı olacak. Eğer Ünlüler kaybederse bir isim daha eleme adayı olarak gösterilecek.

‘Survivor kim elendi’ sorusu ise Salı akşamı açıklanacak sms oylaması sonuçlarından sonra belli olacak.

Survivor eleme adayları hangi burç?

Dünya şampiyonu Avatar Atakan hangi burç

22 Mayıs akşamı yayınlanan Survivor’da eleme adayı olan yarışmacıların burçlarına şaşıracaksınız. Kick boks ve muay thai alanlarında dünya şampiyonlukları bulunan Avatar Atakan‘ın Yeni Astroloji burcu Başak Yılan. Semih’in eleme adayı olarak gösterdiği yarışmacının doğum tarihi ise 27 Ağustos 1989.

Survivor eleme adayı Yunus Günçe hangi burç

Eleme konseyinden ismi çıkan Yunus Günçe ise 13 Nisan 1976 doğumlu bir Koç Ejderha burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Survivor’da Seks… Tuğba Özay Açıkladı!

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın