Survivor’da Ünlüler’i Neler Bekliyor? Şaşıracaksınız!

Survivor her geçen gün daha heyecanlı bir hal alıyor. Sadece açlık veya tuvalet sorunu değil yarışmacıların birbirleriyle olan iletişimleri de çekilmez bir noktaya doğru gidiyor. Özellikle Ünlüler Adası’nda durum biraz daha ruh karartan kritik bir noktada. Adadaki insanlar çoktan gruplaşmaya başladı bile. Bir tarafta Avatar Atakan, Mehmet, Ezgi ve Yattara diğer tarafta Yılmaz Morgül, Tuğba Özay ve Yunus Günçe var. Nagihan ise kendine yakın gördüğü Tuğba’yı bir kenara bırakarak Atakan ve grubuna dahil olma niyetinde.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yapıp sunduğu ve yavaş yavaş sonuca doğru ilerleyen Survivor’ın Ünlüler Takımı’nı burçlarına göre mercek altına aldık.

İşte size komplo teorileri: Survivor’da şu an hangi yarışmacı kiminle nasıl anlaşıyor? İlerleyen zamanlarda Ünlüler’i neler bekliyor?

Avatar Atakan’ın Mehmet’le tescilli dostluğu

Avatar Atakan ve Mehmet Özyay dostluk

Başak Yılan burcu olan Avatar Atakan’ın adada en iyi anlaştığı isim sizce kim olabilir? Mehmet dediğinizi duyar gibi olduk. Şimdi standart düşüncenizi bir kenara bırakın ve burçların uyumuna kulak kabartın. Avatar Atakan’ın burcuna göre de Ünlüler Adası’nda en iyi anlaştığı isim Mehmet. Çünkü Atakan burcuna göre sezgileri güçlü, idealist ve hırslı biri Mehmet de öyle. Aralarında yüzde 87’lik bir uyum sözkonusu olan ikilinin bu dostluğu sizce de çok manidar değil mi? Adada anlaşamayacakları tek nokta Atakan yarışmalar için antrenman yapmak isterken Mehmet’in bir Boğa burcu olarak yemek bulma çabası olabilir. Bu arada bu ikilinin arasına suyun bile sızmayacağı kanaatindeyiz.

Atakan Tuğba’yı neden istemiyor?

Survivor Avatar Atakan Tuğba'yla kavgası

Bizce…

Yaklaşık 3 hafta boyunca performansından dolayı Tuğba’nın gitmesini istediğini dile getiren Atakan’ın bu hissiyatının daha da derinine indik. Yan yana geldikleri her an gerilim içine giren ikilinin aslında büyük bir karakter çatışması yaşadığını fark ettik. Düşündüğümüzde hep “Ben” diyen bir Kova At (Tuğba Özay) ile sadece çalışarak hedeflerine ulaşan Başak Yılan (Atakan Arslan) burcu nasıl anlaşabilir ki? Dolayısıyla burç uyumlarına baktığımızda sonuç bizi şaşırtmadı: uyumları yüzde 43. Zaten Atakan bunu sadece performansı için istemiş olsaydı Mehmet ya da Ezgi’nin ismini de verebilirdi. Çünkü çıkan performans değerlendirmeleri bunu gösteriyor.

Avatar ve Avcı arasında aşk mı yaşanıyor?

Survivor Atakan Ezgi Avcı ile aşk mı yaşıyor

Bazı kaynaklardan aldığımız bilgiye göre Atakan ve Ezgi Avcı arasında aşk kıvılcımları var. Atakan’ın Ezgi’ye karşı koruyucu hareketlerinden biz de şüphelenmedik değil. Gelgelelim yüzde 43’lük bir uyumla ikisi de birbiri için biçilmiş kaftan görünmüyor. Çünkü dikbaşlı ve hırslı bir Başak Yılan hayatını topluma ve huzur dolu bir yaşama ayıran Kova Domuz’un beklentilerinde derin yaralar açabilir. Bu da ilişkilerinin köklü bir şekilde bitmesine neden olabilir.

Mehmet ile Ezgi’nin arası mı açılacak?

Survivor Mehmet ile Ezgi Avcı'nın arası mı açılacak

Her ne kadar aralarında yüzde 39’luk bir uyum olsa da bu duruma pek ihtimal vermiyoruz. Çünkü Mehmet ve Ezgi anlaşamasalar da Atakan’ın varlığı onların da birbirleriyle uzlaşmasını sağlayacaktır. Peki Ezgi ile Mehmet burcuna göre neden anlaşamıyor? Olaylara daha toplumsal bakan bir Kova Domuz (Ezgi Avcı), hayatın keyifli yanlarını keşfetmeyi amaçlayan Boğa Horoz’un (Mehmet Özyay) eleştirilerine karşı kendini ezilmiş hissedebilir. Bu da zamanla ikilinin arasının daha fazla açılmasına neden olur.

Yattara boşuna Ezgi’ye “Kardeşim” demiyor

Survivor konsey Yattara Ezgi Avcı

Gelelim Yattara ve Ezgi’ye. Bu ikilinin yüzde 70 anlaştığını gördüğümüzde beynimizde şimşekler çaktı. Çünkü İkizler Maymun burcu Yattara sms’lerde birinci olduğu dönem “Ezgi’nin adını vermeyeceğim çünkü o benim kardeşim gibi” dedi. Bu size ne ifade ediyor? Bize çok şey ifade ettiği bir gerçek? Yattara ve Ezgi’nin bu samimiyetini bir de burçlarını ele alarak inceleyebilirsiniz.

Yattara Yunus dostluğu doğabilir mi?

Survivor Yattara ve Yunus dostluk

Ünlüler Adası’ndaki yarışmacıların burç uyumlarını incelerken en şaşırdığımız ikiliden biri de Trabzonspor’un efsane futbolcusu Yattara ve oyuncu Yunus Günçe oldu. Burçlarına göre yüzde 78 oranında uyumlu olan yarışmacıların ilişkisi için kafamızda hemen ihtimaller dönmeye başladı. Belki de adada gelişen sorunlar, ilişkiler, açlık derken henüz iki yarışmacı birbirini iyi tanıyamadı. Bu nedenle Yattara ve Yunus huzurlu bir dostluğun çemberine henüz takılamadı; bilemiyoruz. Beklentimiz güzel bir ilişki kurmaları. Hepimiz izleyip neşeli İkizler Maymun’un (Yattara) güçlü ve karizmatik bir Koç Ejderha’yı (Yunus Günçe) tatlı diliyle nasıl dize getirdiğini görebiliriz.

Tuğba Özay adadan gidebilir!

Survivor Tuğba Özay adadan gidebilir

Çünkü…

Hep düşünür dururduk: Neden herkes Tuğba’ya cephe aldı? Herkes öncelikli olarak neden onun gitmesini istiyor? Bildiğiniz gibi Nagihan ve Yılmaz da Tuğba’yı eleyebileceklerinden bahsetti. Nedeni ise performans yetersizliği. Atakan, Ezgi, Yattara ve Mehmet’in düşüncelerini zaten biliyorsunuz. Ama bu bize yeterli gelmedi. Tuğba’nın takım arkadaşlarıyla uyumunu direkt sizinle paylaşıyoruz, gerisini siz düşünün:

Yattara yüzde 64, Yunus yüzde 63, Atakan yüzde 43, Mehmet yüzde 42, Ezgi yüzde 40, Nagihan yüzde 42, Yılmaz yüzde 40.

Dolayısıyla Tuğba’nın her an adaya veda edebileceğini düşünüyoruz. Çünkü bir Kova At olarak Özay’ın hep “Ben” demesi, takım arkadaşlarının en büyük sorunu.

Tuğba’dan sonraki hedef Nagihan ve Yılmaz mı?

Survivor Yılmaz Morgül Nagihan eleme

Adadakilerin bir türlü sempatisini kazanamayan Nagihan ve Yılmaz’ın arkadaşlarıyla olan burç uyumlarına da pek şaşırdığımızı söyleyemeyeceğiz. Bu durum herkesle ortalama bir uyuma sahip olan iki yarışmacının değişken hallerini anlayabilmemize yardımcı oldu. Dolayısıyla Tuğba ve Yunus’un adaya veda etmesinden sonra Yılmaz’ı adadan göndermeleri bize göre manidar olur. Nagihan mı? Onun performansının iyi olduğunu unutmayın.

Bu arada Nagihan’ın burcu Oğlak Domuz, Yılmaz’ın ise Oğlak Tavşan. Yani ikisi de Oğlak, ikisi de sinirlenince ne dediğini bilmeyen bir yapıdalar. Dolayısıyla takım arkadaşlarına dengesiz bir imaj çiziyor olmaları mümkün.

Ünlüler adasından sırasıyla kimler elenir?

Survivor 2016 elenecek isimler

Atakan, Yattara ve Nagihan üçlüsünü başarılı performanslarından dolayı bir kenara koyarsak geriye Mehmet, Ezgi, Yılmaz, Yunus ve Tuğba kalıyor. Adada en sevilmeyen isimlerden biri olan Tuğba veya Yunus Günçe eğer dokunulmazlık alamazlarsa konseyin vereceği ilk isim olabilirler. Ama eğer performansa göre bir seçim yaparlarsa Mehmet’in gitmesi olası olur.

Ünlüler’in burçları

Avatar Atakan – Doğum Tarihi: 27 Ağustos 1989 Burcu: Başak Yılan

Mehmet Özyay – Doğum Tarihi: 27 Nisan 1993 Burcu: Boğa Horoz

Ezgi Avcı – Doğum Tarihi: 17 Şubat 1995 Burcu: Kova Domuz

İbrahim Yattara – Doğum Tarihi: 3 Haziran 1980 Burcu: İkizler Maymun

Nagihan Karadere – Doğum Tarihi: 1 Ocak 1984 Burcu: Oğlak Domuz

Tuğba Özay – Doğum Tarihi: 10 Şubat 1978  Burcu: Kova At

Yılmaz Morgül – Doğum Tarihi: 14 Ocak 1964 Burcu: Oğlak Tavşan

Yunus Günçe – Doğum Tarihi: 13 Nisan 1976 Burcu: Koç Ejderha

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın