Tarkan, Murat Boz’a Küs mü? İkilinin Burç Uyumu…

Megastar Tarkan, uzun yıllar vokalistliğini yapan aynı zamanda da dostu olan Murat Boz’a küs mü? İkilinin burç uyumu aralarındaki bu gerginliği destekliyor mu?

Tarkan ve Murat Boz küs mü

Tarkan ve uzun yıllar beraber çalıştığı Murat Boz’un aralarının açık olduğu iddia ediliyor. Şık’ın özel haberine göre, Pınar Dilek’le evlenen Tarkan düğününe küs olduğu için Boz’u çağırmadı. Peki Tarkan şimdilerde O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapan Murat Boz’a neden küstü?

Söylentilere göre eski dostlar bir buçuk yıldır ne telefon ne de yüz yüze görüştü. Çünkü Tarkan, ilk albümünü çıkardığı dönemde Boz’a fazlasıyla destek vermiş buna rağmen farklı davranışlar gördüğü için Boz’a küsmüştü.

Murat Boz, Tarkan ile barışmaya çalıştı

İddialara göre Murat Boz’un adının Tarkan’ın eski sevgilisi Bilge Öztürk ile anılması, aynı zamanda ünlü şarkıcının bu yıl çıkardığı ‘Janti’ albümüyle Tarkan’la karşılaştırılması aradaki soğukluğu derinleştirdi. Soğukluğu fark eden Murat Boz birkaç kez Tarkan’a ulaşmayı denese de sonuç alamadığı söyleniyor.

Tarkan ve Murat Boz’un burç uyumu bu küslüğe ne diyor?

Terazi Fare Burcu olan Megastar Tarkan’ın Balık Maymun Burcu Murat Boz ile burç uyumlarına göre sorunsuz bir ilişki kurması neredeyse imkansız. Yeni Astroloji’ye göre yüzde 55 oranında anlaşan ikilinin iletişimi kötünün iyisi. İlişkilerinde sık sık sorun yaşamalarının muhtemel olduğunu gösteren bu orana göre, çiftin barışma ihtimali de var. Çünkü ikili birbirlerine karşı ne kadar zıt olurlarsa olsunlar, konuştukları zaman anlaşamayacakları hiçbir durum yok.

Murat Boz’a küs olduğu iddia edilen Megastar Tarkan’ın Yeni Astroloji Burcu Terazi Fare, doğum tarihi ise 17 Ekim 1972. Birkaç kez Tarkan ile barışmayı deneyen Murat Boz ise 7 Mart 1980 doğumlu bir Balık Maymun.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın