Terazi Domuz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Terazi Domuz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Terazi Domuz Burcu genel özellikleri

İşte hem Terazi hem de Domuz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Dengelerim, adam ederim

Elementleri: Hava, Venüs, Öncü /  Negatif, Su, Yin

Terazi Domuz Burcu genel özellikleri

Seven, bağlanan, özel, kıskan., hatasının sorumluluğunu alan, sevgilisini hayatının merkezi yapan, özel hayatı birinci sırada olan, şımartılmış hissetmek isteyen, ihtişam ve zenginlik hayalleri kuran, şöhret sahibi olmak isteyen, neşeli, cazibeli, zevkli, aşırı, sahte kibar, şehvet düşkünü, tembelleşebilen, boş işlerde verimli görünen, yaşanacak aşkı bekleyen, maceralı aşklar isteyen, hayallerinin çoğu gerçekleşmeyen, engellerden dolayı cesareti kırılan, öfkeli, karamsar, kavgacı, çabuk kırılan, hayran olan birine ihtiyaç duyan, dengeye ihtiyacı olan.

Terazi Domuz Burcu aşk hayatı

Aşk konusunda en iyi seçenek, fedakar, sevgilisinin başarılarıyla mutlu olan, kendi tercihleri konusunda kararsız, sevdiği için sahip olduklarından vazgeçebilen, ama karşılığında beklentisi olan, lüks rahatlık ve bağlılık isteyen, ihmalkarlığa tahammülü olmayan.

Terazi Domuz Burcu ev ve aile hayatı

Evinde lüks ve rahatlık tercih eden, evine güzellik katan, pahalı şeyler tercih eden, ebeveyn olarak en çok eşine ardından çocuklara bağlanan, sorumluluk sahibi, eşine daha çok sevgi gösteren, çocuklarına istediklerini veren.

Terazi Domuz Burcu iş hayatı

Toplumsal gelişmelerle ilgilenen, önce sevgi sonra başarı isteyen, yetenekli, girişimlerde başarılı olan, yalnız hareket etmeyen, gelişen bir sektörde olmayı tercih eden, patron olarak tereddütlü, hakimiyet kurmayan, başkalarının sorumluluklarıyla ilgilenmeyen, çalışan olarak özel hayatı iyiyse işinde de başarılı, sorumluluk sahibi, üretken, eşiyle kavga ettiği gün mahvolan, ev işlerinde mükemmel.

 

Terazi Fare Burcu Özellikleri
Terazi Öküz Burcu Özellikleri
Terazi Kaplan Burcu Özellikleri

Terazi Tavşan Burcu Özellikleri
Terazi Ejderha Burcu Özellikleri
Terazi Yılan Burcu Özellikleri
Terazi At Burcu Özellikleri
Terazi Keçi Burcu Özellikleri
Terazi Maymun Burcu Özellikleri
Terazi Horoz Burcu Özellikleri
Terazi Köpek Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın