Terazi Yılan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Terazi Yılan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Terazi Yılan Burcu genel özellikleri

İşte hem Terazi hem de Yılan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Dengelerim, sezerim

Elementleri: Hava, Venüs, Öncü / Negatif, Ateş, Yang

Terazi Yılan Burcu genel özellikleri

Cazibeli, çekici, uyumlu kombinasyon, dik başlı, inatçı, işleri kendine göre yapmak isteyen, karizma, duygularıyla kontrol eden, hisleri güçlü, beklentileri anlayan, empati yeteneği güçlü, duygusal, anaç, tembellikle mücadele eden, isteksizlik taşıyan, kendini kışkırtan, tatlılıkla sorunları çözen, barış isteyen, insanlığa değer veren, adalet isteyen, temelde cömert olmayan, tutumlu, bazen savurgan, sinsi müsrif.

Terazi Yılan Burcu aşk hayatı

Aşk seks ve romantizmden hoşlanan, sonsuza dek bir kişiyle olamayan, eşine kendini adayan, güzel, isteksiz, bitkin duruşlu, şapşal, afacan, kendiyle alay edebilen, benimsenmek isteyen, sabırlı bir eşe ihtiyaç duyan, başına buyruk takılabilen, hayranları biriken.

Terazi Yılan Burcu ev ve aile hayatı

Zevkli, iç açıcı evi olan, lükse tapan, misafirperver, çok sayıda çocuk isteyen, ilgilenmeyi ve koruyucu olmayı seven, titiz, kaygılı, mükemmel ebeveyn, çocukları kendine hayran bırakan, öğüt veren, ahlakçı, çocuklarının sivriliklerini törpülemek isteyen.

Terazi Yılan Burcu iş hayatı

Lider, savaştan hoşlanmayan, rekabete girmek istemeyen, konuşmalarına dikkat eden, dizginleri istese ele alabilen, itaat edemeyen, emir almaktan hoşlanmayan, patron olmak isteyen, gücünü kötüye kullanmayan, en başta olmak isteyen, para konusunda eşit davranan.

 

Terazi Fare Burcu Özellikleri
Terazi Öküz Burcu Özellikleri
Terazi Kaplan Burcu Özellikleri

Terazi Tavşan Burcu Özellikleri
Terazi Ejderha Burcu Özellikleri
Terazi At Burcu Özellikleri
Terazi Keçi Burcu Özellikleri
Terazi Maymun Burcu Özellikleri
Terazi Horoz Burcu Özellikleri
Terazi Köpek Burcu Özellikleri
Terazi Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın