Tuba Büyüküstün-Onur Saylak Çiftini Dizi Ayırdı

Gündemi boşanma haberleriyle sarsan Tuba Büyüküstün-Onur Saylak çiftinin evliliğindeki kriz ortaya çıktı. Boşandıkları söylenen ikilinin arasına dizi teklifleri girdi!

Tuba Büyüküstün Onur Saylak ayrılık nedeni

Tuba BüyüküstünOnur Saylak çiftinin boşanma nedenleri yeni dizi projeleri gösteriliyor. İddialara göre beş yıl önce Paris’te nikah masasına oturan çift, ikizleri Toprak ve Maya doğduktan sonra dizilerde dönüşümlü olarak rol alıyorlardı. Güzel oyuncu ’20 Dakika’ ve ‘Kara Para Aşk’ta oynadığı zamanlarda Saylak, evde çocuklara bakıyordu. Onur Saylak’ın Hatırla Gönül’de rol aldığı dönemlerde ise Büyüküstün eşini idare ediyordu.

Tuba Büyüküstün-Onur Saylak çifti bu sezon dizilerin cazip teklifleri karşısında birbirlerini idare edemedi. Güzel oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber başrolünü paylaştığı ve bölüm başı 120 bin TL kazanacağı teklifi gerçi çeviremedi. Yakışıklı oyuncu ise Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’le birlikte kamera karşısına geçtiği ve bölüm başı 30 bin TL alacağı projeye ‘Hayır’ diyemedi.

Tuba Büyüküstün Onur Saylak ikizleri

Yeni dizi tekliflerini geri çeviremedikleri için arası açılan Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak çifti, evliliklerini de krize soktu.

Tuba Büyüküstün-Onur Saylak Burç Uyumu

 

5 Temmuz 1982 doğumlu, Tuba Büyüküstün’ün Yeni Astroloji Burcu Yengeç Köpek. Eşi Onur Saylak ise 12 Mayıs 1977 doğumlu bir Boğa Yılan Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın