Tuğba Altıntop, Kansere Yakalandığını İtiraf Etti

Tuğba Altıntop, eski eşi Rafet El Roman’dan boşanacağı yıllarda lenf kanserine yakalandığını itiraf etti.

Tuğba Altıntop ne kanseri

Geçtiğimiz günlerde La La adlı yeni bir albüm çıkaran Tuğba Altıntop, 11 yıl önce kansere yakalandığını söyledi. Akşam’da çıkan habere göre Altıntop, Rafet El Roman’la çalkantılı bir boşanma süreci yaşadığı sırada vücudunun kanser hücreleri ürettiğini söyledi. El Roman’ın çocukları Şevval ve Su’yu Almanya’ya götürmesiyle kızlarına hasret kaldığını anlatan Tuğba Altıntop, yaşadıkları sonrasında da lenf kanserine yakalandığını açıkladı.

Hastalıkla mücadelesinin 6 ay sürdüğünü ve 43 kiloya düştüğünü ifade eden ünlü model ve şarkıcı, eşinin bu durumu bilmesine rağmen yanında olmadığını da söyledi. Şu anda eski sağlığına kavuştuğunun da altını çizen Tuğba Altıntop o dönemde bu rahatsızlığını öğrenince 1,5 aylık bir karavan tatiline çıktığını ve bu seyahatin kendisine çok iyi geldiğini belirtti.

11 yıl önce kansere yakalandığını anlatan Tuğba Altıntop’un Yeni Astroloji Burcu Yay Ejderha, doğum tarihi ise 15 Aralık 1976.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın