Ünlü Model Gigi Hadid Tacize Uğradı

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid, Milano Moda Haftası kapsamında katıldığı defileden sonra tacize uğradı.

Gigi Hadid Milano Moda Haftası taciz

Gigi Hadid Milano Moda Haftası kapsamında düzenlenen bir defilenin çıkışında genç bir adamın tacizine uğradı. Hayranlarının etrafını çevirdiği anı fırsat bilen fötr şapkalı ve gözlüklü adam ünlü modelin bir anda beline sarıldı ve onu havaya kaldırdı.

Gigi Hadid'i taciz eden adam

Neye uğradığını şaşıran Gigi Hadid havadayken çırpınmaya başladı. Ünlü modelin imdadına ise korumaları yetişti. Korumaların araya girmesiyle tacizcinin elinden kurtulan Hadid, sinirine hakim olamayıp adamın peşinden koşmak istedi. Ama korumalar ünlü modeli kolundan tutarak adamın peşinden gitmesini engelledi.

Gigi Hadid tacize uğrayınca ne yapacağını şaşırdı

Gigi Hadid’i taciz eden adamın Hollywood başta olmak üzere daha önce de kırmızı halıda yürüyen birçok ünlüye benzer hareket yapan Vitalii Sediuk olduğu ortaya çıktı. Sediuk Hadid’in beline sarılan kişi olduğunu doğruladı.

Defile çıkışı tacize uğrayan Gigi Hadid’in Yeni Astroloji burcu Boğa Domuz. Ünlü modelin doğum tarihi ise 23 Nisan 1995.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın