Ünlü Oyuncu İsrafil Köse Hayatını Kaybetti

Ünlü oyuncu İsrafil Köse hayatını kaybetti. Geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan dizi ve tiyatro oyuncusundan sabaha karşı acı haber geldi.

İsrafil Köse neden öldü

Sevilen oyuncu İsrafil Köse kaldırıldığı Haydarpaşa Numune Hastane’sinde öldü. Uzun yıllar motor kullanan Köse, dün sabah motoruyla giderken park halindeki bir taksinin kapısını açmasıyla kötü bir kaza yaşadı. Yaklaşık 30 metre sürüklenen ünlü oyuncu kaskı olmasına rağmen ağır yaralanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. İsrafil Köse tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı ve gece 02.30’da hayatını kaybetti.

Ünlü oyuncu İsrafil Köse’nin arkadaşı Umut Oğuz’dan duygusal paylaşım

Umut Oğuz Instagram İsrafil Köse

Hastaneden gelen acı haberin ardından birçok ünlü isim yasa boğuldu. Bunlardan biri de İsrafil Köse’nin yakın arkadaşı Umut Oğuz’du. Ünlü oyuncu Instagram hesabından Köse ile beraber çekildikleri bir fotoğrafı paylaşarak altına şu notu düştü:

“Gözlerimden kayan yaşla uyandım. Hissettim belki gittiğini. Her şeyi atlattın, bunu da atlatırsın dedim. Yavrun için dön diye dualar ettim. Başında nöbet tutan Çeto’yu aradım. Gitti dedi. Şaka yapıyordur dedim. Öldü dedi. Düğüm var ya o düğüm. Gık edemezsin. Kalırsın mal gibi. Kusuruma bakma ama bu olmadı kardeşim. Gördüğüm göreceğim en sorumsuz, en zararsız, en rahat adamdın ve işte o rahatlığın aldı seni bizden. Hep ölmeye oynadın. Belki gitmek istedin ama gittiğin yerde bu dünyadaki dostlarına yaptıklarını yapma. Bizi üzdün oradakileri üzme. Adın ne zaman geçse gülen ben, şimdi çok ama çok üzgünüm senin yüzünden. Tokatlayıp küfretmek istiyorum seni hep yaptığım gibi, sonra yaptığın bir saçmalığı anlatıp kahkahalarla sarılmak. Keşke geçen aradığında geç kalmayaydın da bir sarılaydık. Çok saçma gittin kardeşim. Çok. Mekanın cennet olsun.”

İsrafil Köse Burcu

Geçirdiği feci motor kazasının ardından hayata gözlerini yuman İsrafil Köse’nin Yeni Astroloji Burcu Balık Köpek. Ünlü oyuncunun doğum tarihi ise 20 Şubat 1970.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın