Ünlü Şarkıcı Gülben Ergen Zikir Çekiyor

Eşi Erhan Çelik’le Bebek’te kahve keyfi yapan Gülben Ergen’in zikir çektiği ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı, elindeki zikirmatik ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

Gülben Ergen zikirmatikle görüntülendi

Gülben Ergen’in zikir çektiği ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı elindeki zikirmatik ile objektiflere takıldı. Ünlü şarkıcı, eşi Erhan Çelik ile Bebek’te kahve keyfi yaptıktan sonra muhabirlerin sorularını yanıtladı. Basının kapıda beklediğini fark eden Ergen, önce makyajını tazelemek için tuvalete gitti. Ardından eşiyle beraber dışarı çıkan güzel şarkıcı fotoğraf çektirmek isteyen hayranları tarafından zor anlar yaşadı.

Gülben Ergen zikir çekiyor

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi Vezir Parmağı’nda rol alan Ergen, filmle ilgili sorular üzerine “Set ortamını çok özlemişim. Harika bir film olacağına inanıyorum” dedi.

Aracına binerken el sallayan Gülben Ergen, elindeki zikirmatik’le dikkat çekti. Güzel şarkıcının zikir çektiği anlaşıldı.

Zikirmatik ile objektiflere takılan ve zikir çektiği anlaşılan Gülben Ergen’in Yeni Astroloji Burcu Başak Fare, doğum tarihi ise 25 Ağustos 1972.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın