Ünlü Şarkıcı Lily Allen Fena Dağıttı!

Ünlü şarkıcı Lily Allen Londra’da gerçekleşen Notting Hill Festivali’nde fena dağıttı. Allen’i sarhoş, yerde sürünürken görenler şok oldu.

Lily Allen sarhoş oldu

31 yaşındaki İngiliz şarkıcı Lily Allen Notting Hill Festivali’nde içkiyi fazla kaçırınca olanlar oldu. Dünyaca ünlü şarkıcı resmen yerlerde süründü. Kendinden geçen 2 çocuk annesi şarkıcıyı, rapçi sevgilisi MC Meridian Dan sırtında taşıyarak festival alanından çıkardı.

Lily Allen sarhoş olunca sevgilisi taşıdı

Bir ara her iki elinde farklı içki şişeleriyle görüntülenen ve kendini yere bırakan Allen’in bu haline şahit olan bir festival katılımcısı, “Onu kontrolden çıkmış vaziyette gördüm. Sevgilisinin omzunda bir patates çuvalı giyidi. Korkunçtu. Onun için büyük bir yıkım” dedi.

Notting Hill Festivali Lily Allen fena dağıttı

Evinde dinlenip kendine geldikten sonra Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan İngiliz şarkıcı, “Hafif sıklet biriyim, boş mideye iki kutu içki içtim. Şu anda iyiyim” dedi.

Lily Allen yerde süründü

Her yıl Ağustos ayında gerçekleşen Notting Hill Festivali’nde sarhoş olup resmen yerlerde sürünen Lily Allen‘ın Yeni Astroloji Burcu Boğa Öküz. Ünlü şarkıcının doğum tarihi ise 2 Mayıs 1985.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın