Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman Aşkı Bitiyor mu?

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman boşanıyor

Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman’ın arasına kara kedi mi girdi? Geçen sene evlenen çiftin boşanacağı konuşuluyor.

Aralarında büyük bir yaş farkı olmasına rağmen dosta düşmana inat büyülü bir düğünle evlenen Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman’ın boşanacakları ileri sürüldü. Uçankuş TV’de yayınlanan ‘İki Kadın Arasında’ programında bir yıldır evli olan çift hakkında çeşitli iddialar ortaya atıldı.

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman ayrıldı

Söylentilere göre Cihangir’de yaşayan ünlü çift anlaşamadıkları için farklı hayatlar yaşamaya başladı. Ayrıca Öykü Gürman’ın bir süredir Instagram hesabından da kocası Yavuz Bingöl ile çekilmiş fotoğraflar paylaşmaması bu iddiayı güçlendirdi.

Evlilikleriyle ilgili karar aşamasında olduğu belirtilen Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman’ın burç uyumu ilişkilerindeki bu çıkmaza ne diyor?

Uyumsuz aşk!

Yavuz Bingöl Öykü Gürman aşkı

Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman aşkının başlangıcına baktığımızda gerçekten müthiş bir tutku yaşadıklarını şimdi anlıyoruz. Çünkü yüzde 46’lık bir uyum aşklarını körüklese de arkadaşlıklarını büyük bir çıkmaza sürükleyebilir. Peki bu durumu aşabilirler mi? Tabii ki aşabilirler, ama bunun için ciddi bir tolerans ve tahammül gerekir. Sonuç olarak ikili arasında çıkan iddiaların doğru çıkma olasılığı gerçekten yüksek.

Ünlü türkücü Yavuz Bingöl 7 Ekim 1964 doğumlu bir Terazi Ejderha burcu. Eşi Öykü Gürman ise 4 Ağustos 1982 doğumlu bir Aslan Köpek burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın