Yengeç Ejderha Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Yengeç Ejderha Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Yengeç Ejderha Burcu genel özellikleri

İşte hem Yengeç hem de Ejderha Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Sezerim, yönetirim

Elementleri: Su, Ay, Öncü / Pozitif, Tahta, Yang

Yengeç Ejderha Burcu genel özellikleri

Aşırı duygusal ama dayanıklı olan, kuvvetli, gözü pek, coşkulu, Anka Kuşu gibi özgürlüğe aydınlığa kanat çırpan, erkeksi bir çekiciliği olan, şehveti bakışlarını özel hayatındakilere gösteren, aşırı şekilde hassas, her şeye karşı duyarlı, duygularını tiyatral bir edayla yaşamaktan hoşlanan, yetenekli, başarıyı arzulayan, seksi, Ejderha’dan daha yumuşak ve anlayışlı, meraklı, sık seyahatlere çıkan, hatıralarla dönen, idealist, sahip olduğu enerjiyi nereye harcayacağını bilen.

Yengeç Ejderha Burcu aşk hayatı

Enerjik duyguları olan, ateşli, şehvetli, cazibesini yeteri kadar kullanamayan, dünyanın hayranlığını kazanabilen biri olan, kalbinin kırılmaması için dikkatli adım atması gereken, alçakgönüllü, ama bazen alçakgönüllülüğünü koruyamayan.

Yengeç Ejderha Burcu ev ve aile hayatı

Konforlu bir eve sahip olan, düzenli, mantıklı bir dizayn gerçekleştiren, bahçelere önem veren, lüks bir yeri tercih eden, ebeveyn olarak çocuklarına hayran olan, sevgi ve bağlılığını göstermekten çekinmeyen, çocuklarından saygı ve anlayış bekleyen.

Yengeç Ejderha Burcu iş hayatı

Lider ruhlu olan, her zaman daha fazla eğitim almak isteyen, bilgi edinme peşinde olan, erken yaşta bu sürece dahil olan, istekli, gayretli, otorite sağlayabilen, sorumluluk sahibi, çoğu zaman iyimser olmayan,  patron olarak hem katı hem hoşgörülü, engelleri aşarak ilerleyen, kendi yöntemlerini kullanan, ikinci planda kalmaktan hoşlanmayan, başkasından emir aldığında yüzü düşen.

 

Yengeç Fare Burcu Özellikleri
Yengeç Öküz Burcu Özellikleri
Yengeç Kaplan Burcu Özellikleri
Yengeç Tavşan Burcu Özellikleri
Yengeç Yılan Burcu Özellikleri
Yengeç At Burcu Özellikleri
Yengeç Keçi Burcu Özellikleri
Yengeç Maymun Burcu Özellikleri
Yengeç Horoz Burcu Özellikleri
Yengeç Köpek Burcu Özellikleri
Yengeç Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın