Yengeç Horoz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Yengeç Horoz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Yengeç Horoz Burcu genel özellikleri

İşte hem Yengeç hem de Horoz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Sezerim, üstesinden gelirim

Elementleri: Su, Ay, Öncü / Negatif, Metal, Yang

Yengeç Horoz Burcu genel özellikleri

Bağışlaması zor, daha çok Yengeç eğiliminde olan, neşeli ve uysal görünen, intikamcı, açık fikirli ve sevimli görünen, ama tersi olabilen, insanlara yardımcı olmaya çalışan, huysuz, fesat, dayanıklı, kuvvetli, enerjisi sonsuz, sanırlı, metanetli, iş hayatında üstün çabalar sarf eden, eğlendirmeyi seven, komik hikayeler anlatan, çalışkan, tavsiyelere istekli, kendini iyi sunan, sıkı biri, patlamalar ve çöküşler yaşayan, aksi, üreten, etki bırakan, orijinal, kendine has tarzı olan, sivri dilli, sıkı eleştiren, sevgi dolu, verici, değişimlerden hoşlanan.

Yengeç Horoz Burcu aşk hayatı

Hızlı ve kendinden emin karar veren, üşengeç, seçenekleri değerlendiremeyen, sadık, huzurlu olması gereken, sessiz ve dingin bir yaşamı tercih eden, yemeklerden hoşlanan, yufka yürekli, yönetme tutkusu olabilen, pek sürpriz yapmayan.

Yengeç Horoz Burcu ev ve aile hayatı

Odak noktası evi olan, aile sorumluluklarından uzak, kuralsız yaşamak isteyen, sürekli evini değiştiren, dekorasyonda başarılı, rahatlığa ve pratikliğe önem veren, çocuklarına aşırı sevgi gösteren,  onlara nasıl davranması gerektiğini bilen, kırıcı, iyiliğini isteyen.

Yengeç Horoz Burcu iş hayatı

Hassasiyet ve kararlılık gerektiren işlerde mutlu olan, etki bırakan, amaçlarının peşinden giden, boş işlerle ilgilenmeyen, patron olarak katlanılmayan, asabi, inatçı, ön planda olmak isteyen, hükmetmeye çalışan, iyilik yapmak isteyen, nazik olamayan.

Yengeç Fare Burcu Özellikleri
Yengeç Öküz Burcu Özellikleri
Yengeç Kaplan Burcu Özellikleri
Yengeç Tavşan Burcu Özellikleri
Yengeç Ejderha Burcu Özellikleri
Yengeç Yılan Burcu Özellikleri
Yengeç At Burcu Özellikleri
Yengeç Keçi Burcu Özellikleri
Yengeç Maymun Burcu Özellikleri
Yengeç Köpek Burcu Özellikleri
Yengeç Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın