Yengeç Köpek Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Yengeç Köpek Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Yengeç Köpek Burcu genel özellikleri

İşte hem Yengeç hem de Köpek Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Sezerim, endişelenirim

Elementleri: Su, Ay, Öncü / Pozitif, Metal, Yin

Yengeç Köpek Burcu genel özellikleri

Hisseden, hazır duran, duyguları inişli çıkışlı olan, her şeyi algılayabilen, derinden etkilenen, şüpheci, sanatçı ruhlu, her şeye estetik kazandıran, korunmaya muhtaç, duygusal, kendi yağında kavrulmayı seven, güvence isteyen, karışık problemlerle ilgili, sorunu ne yapıp edip çözmeye çalışan, saatlerce düşünen, bahçelerden hoşlanan, evhamlı, en küçük detayın üzerine titreyen, sevdiği insanların yardımına anında koşan, empati yapabilen, 6. Hisli, verici, cömert, centilmen, cesaret ve güven veren, ünün peşinden koşmayan, güzellik ve dürüstlük bekleyen, fazla şeyde gözü olmayan.

Yengeç Köpek Burcu aşk hayatı

Esrarengiz, uyum arayan, fedakar, alaycı, güvensiz olduğunda huysuz, sevgi ve şefkate ihtiyacı olan, aşksız yaşayamayan, hayata küsen, pes eden, sadakatli, duygusal iniş ve çıkışları dengede tutan, kolay kolay ulaşılamayan, sevmeden öldüren.

Yengeç Köpek Burcu ev ve aile hayatı

Dekorasyonda estetik ve güzellik arayan, yaşam alanını önemseyen, ahenge önem veren, kontrollü bir ev yaratmak isteyen, aileyi her şeyi olarak gören, ama uzaklara giden, ailesini hisseden, onların yaptığı şeylerden rahatsız olmayan, ebeveyn olarak sorumluluk sahibi, hoşgörülü.

Yengeç Köpek Burcu iş hayatı

Sanatsal yetenekleri olan, yönetimsel işlerde enerjisi dağılan, bireysel çalışabilen, en iyiyi yapmaya çalışan, bilinçli eleman, zamanında işini yapan, paranın değerini bilen, sadık, iyi bir patron, seçici, sanatçı olabilen, sanat ticareti, bina-ev dekorasyonu gibi konularda başarılı olan.

 

Yengeç Fare Burcu Özellikleri
Yengeç Öküz Burcu Özellikleri
Yengeç Kaplan Burcu Özellikleri
Yengeç Tavşan Burcu Özellikleri
Yengeç Ejderha Burcu Özellikleri
Yengeç Yılan Burcu Özellikleri
Yengeç At Burcu Özellikleri
Yengeç Keçi Burcu Özellikleri
Yengeç Maymun Burcu Özellikleri
Yengeç Horoz Burcu Özellikleri
Yengeç Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın