Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin’den Şok Haber

Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin aldıkları kararla herkesi şok etti. Bilgin, Fox TV’deki Kördüğüm adlı diziden ayrılmak istediğini, çünkü Londra’ya yerleşeceğini açıkladı.

Yılmaz Erdoğan'ın eşi Belçim Bilgin Londra'ya taşınıyor

Yılmaz Erdoğan’ın eşi Belçim Bilgin açıkladığı kararla yapım şirketini şok etti. Posta’nın haberine göre; ünlü oyuncu kariyerine Londra’da devam edeceğini belirterek “Bunu eşim Yılmaz’la da konuştuk. Karşılıklı olarak kabul ettik.” dedi.

Yaklaşık 10 yıldır evli olan Yılmaz Erdoğan ile Belçim Bilgin’in 2013 yılından bu yana boşanacakları iddia ediliyordu.

Kısa süre sonra vizyona girecek olan Ekşi Elmalar filmiyle ilgilenen Yılmaz Erdoğan yaklaşık 2 yıl önce Muğla Köyceğiz’e yerleşti. Belçim Bilgin ise İngiltere – Amerika arasında mekik dokudu. Çift şimdilik boşanmak yerine farklı ülkelerde yaşamayı, yalnızca çocukları Rodin için buluşmaya karar verdi.

Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin çocukları

Ayrılmak yerine farklı ülkelerde yaşamaya karar veren Akrep Keçi Burcu Yılmaz Erdoğan ile Kova Köpek Burcu Belçim Bilgin’in burç uyumu yüzde 54’lük oranla, yeterince iyi olmasa da fena değil. En azından ilişkide birbirlerini dengeleyebilme potansiyeline sahip olan çiftin modern tutumları bunun bir işareti.

4 Kasım 1967 doğumlu olan Yılmaz Erdoğan’ın Yeni Astroloji Burcu Akrep Keçi. Eşi Belçim Bilgin ise 31 Ocak 1983 doğumlu bir Kova Köpek Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın