Yusuf Çim ve Demet Özdemir Sonunda Evleniyor!

Bir dargın bir barışık ilişkilerini devam ettiren Yusuf Çim ve Demet Özdemir evleniyor.

Yusuf Çim ile Demet Özdemir ne zaman evleniyor

Çilek Kokusu dizisinde aşk yaşamaya başlayan ve bir dargın bir barışık ilişkilerini devam ettirmeye çalışan, Yusuf Çim ve Demet Özdemir evlilik kararı aldı. Aile arasında sözlenen ikili, seneye dünyaevine girmeye hazırlanıyor.

Akşam’dam Mazlım Aydın’ın haberine göre, evlilik hazırlığı yapmaya başlayan Yusuf Çim ve NO 309’un güzel oyuncusu Demet Özdemir çifti sonunda evleniyor. İkili aile arasında sözlenerek, evlilik yolunda ilk adımı attı. Ünlü çift bu süreyi fazla uzatmayı düşünmüyor. Yakın zamanda nişan yapmayı planlayan aşıklar, seneye ise bu birlikteliklerini evlilikle taçlandırmayı istiyor. Çiftin yaşadığı ayrılıkların nedenleri altındaki sebep kıskançlık olarak gösterilmişti.

Demet Özdemir burcu Yusuf Çim Burcu

Seneye Yusuf Çim ile evlenmeyi planlayan Demet Özdemir’in Yeni Astroloji Burcu Balık Maymun, doğum tarihi 26 Şubat 1992. Yakın zamanda Merve Boloğur ile kamera karşısına geçmeyi planlayan Yusuf Çim ise 26 Eylül 1991 doğumlu bir Terazi Keçi Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın