Acun Ilıcalı O Köye Survivor Parkuru Kurdurdu

Acun Ilıcalı, çocukların ilgisine kayıtsız kalmayıp, Irak sınırında bulunan Günyüzü köyüne Survivor parkuru kurdurdu.

Acun Ilıcalı Survivor parkuru nereye kurdurdu

Acun Ilıcalı, kendi imkanlarıyla bahçelerine Survivor parkuru kurmaya çalışan çocukların sesine kulak verdi. Ünlü yapımcı Beytüşşeyap ileçesine bağlı Günyüzü köyünün merkezine gerçek Survivor parkuru kurdurdu.

Geçtiğimiz aylarda İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından yapılan ‘Irak sınırında Survivor köyü’ haberi üzerine çok duygulanan ve kendi imkanlarıyla Survivor parkuru kurmaya çalışan çocuklara destek olacağını açıklayan Acun Ilıcalı, sözünü tuttu.

Çocukların çağrısı üzerine harekete geçen Ilıcalı, Irak sınırının sıfır noktasında bulunan Günyüzü köyüne gerçek Survivor parkuru kurdurmak için Acun Medya ekibini yolladı.Köyde yaşayan çocuklara kıyafet ve kırtasiye malzemesi dağıtan ekip köylülerin ortaklaşa göstermiş olduğu alanda parkuru kurdu.

Acun Ilıcalı Günyüzü köyüne Survivor parkuru kurdurdu

Kurulan parkurda ‘Ünlüler’ ve ‘Gönüllüler’ olarak iki gruba ayrılan çocuklar gerçek Survivor yarışmasını yaşamış oldu. Birinci olan çocuklar gün boyu eğlendikten sonra parkuru kuran ekiple hatıra fotoğrafları çektikten sonra akşam saatlerinde evlerine dağıldı.

Günyüzü köyündeki çocukların çağrısını sessiz kalmayan ve köye gerçek bir Survivor parkuru kurduran Acun Ilıcalı’nın Yeni Astroloji Burcu İkizler Horoz. Ünlü yapımcının doğum tarihi ise 29 Mayıs 1969.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın