Acun Ilıcalı’dan Maç Öncesi Arda Turan’a Destek

Acun Ilıcalı sevgilisi Şeyma Subaşı’yla beraber, Barcelona – Atletico Madrid maçı öncesinde milli futbolcu Arda Turan’a destek olmak için İspanya’ya gitti.

Acun Ilıcalı Arda Turan'a destek için İspanya'ya gitti

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ve sevgilisi Şeyma Subaşı, Barcelona – Atletico Madrid maçı öncesi Arda Turan’a destek olmak için İspanya’ya gitti. Bu hafta oynanacak maç öncesinde yıldız futbolcuya destek olmak isteyen ikiliden Şeyma Subaşı fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.

Şeyma Subaşı Instagram Acun Ilıcalı Arda Turan

Fotoğrafa kısa sürede 50 bine yakın beğeni ve çok sayıda yorum geldi. Yapılan yorumlardan rahatsız olacak ki, bir süre sonra Subaşı fotoğrafını yorumlara kapattı.

Üçlünün ünlü futbolcunun evinde verdiği pozda dikkat çeken detay ise Acun Ilıcalı’nın çıplak ayaklarıydı.

Barcelona – Atletico Madrid maçı öncesi İspanya’ya giden Acun Ilıcalı’nın Yeni Astroloji burcu İkizler Horoz, doğum tarihi 29 Mayıs 1969. Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990 doğumlu bir Yengeç At Burcu. Bu hafta zorlu bir maça hazırlanan milli futbolcu Arda Turan ise 30 Ocak 1987 doğumlu Kova Tavşan Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın