Akrep Keçi Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Akrep Keçi Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Akrep Keçi Burcu genel özellikleri

İşte hem Akrep hem de Keçi Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaratırım, güvenirim

Elementleri: Su, Mars, Sabit / Negatif, Ateş, Yang

Akrep Keçi Burcu genel özellikleri

Yaratıcı, kararlı, dahi, desteğe ihtiyaç duyan, aradığı gücün kendisinde olduğunu fark etmesi gereken, sürekli yeni fikirler üreten, ütopik olabilen, tuhaf, tutarsız, sanatsal alanda emek harcayan, idealist, sistematik ilerleyen, kazanç için çalışır, şan şeref edinmek isteyen, takdir bekleyen, olan bitenle ilgilenen, yenilikleri takip eden, entelektüel, narin, güçlü görünen, fikir ayrılıklarından beslenen, beyin fırtınasına ihtiyaç duyan, cömert, pinti olabilen, meraklı, kültürel etkinliklere dahil olan.

Akrep Keçi Burcu aşk hayatı

Aşktan beslenen, zor, zeki ve güçlü bir partner olduğunu düşünen, ilişkilerini idare edebilen, düşünceli, iradeli, arsız derecede bencil, ilginç, sadık, büyüleyici.

Akrep Keçi Burcu ev ve aile hayatı

Etkileyici dekorasyonlara imza atan, güzellik incelik görmek isteyen, zekice dizayn eden, bohem, mutfağı pek önemsemeyen, oturma odasını önemseyen, ebeveyn olarak çocuklarının üzerine fazla düşen, bu konuda eleştirilebilen, boğucu olabilen, sevgi dolu, anlayışlı, hinlikleri fark edemeyen.

Akrep Keçi Burcu iş hayatı

Eğitim ve disiplinle harikalar yaratabilen, yaratıcı, yazar olabilen, sanatçı, burnunu sokan, karakterli, sürekli ilgili olamayan, odaklanan, ofis içinde iyi, patron olarak arkadaş gibi davranan, öyle sanan, zenginliği çalışanlara vermeyen, övgü bekleyen.

 

Akrep Fare Burcu Özellikleri
Akrep Öküz Burcu Özellikleri
Akrep Kaplan Burcu Özellikleri

Akrep Tavşan Burcu Özellikleri
Akrep Ejderha Burcu Özellikleri
Akrep Yılan Burcu Özellikleri
Akrep At Burcu Özellikleri
Akrep Maymun Burcu Özellikleri
Akrep Horoz Burcu Özellikleri
Akrep Köpek Burcu Özellikleri
Akrep Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın