Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu özellikleri neler? Bu burcun insanları hangi yapılarıyla ön plana çıkıyor? Aslan kadını ve erkekleri birbirleriyle benzerlik gösteriyor mu?

Aslan Burcu genel özellikleri

İşte Aslan Burcu kadını ve erkeğinin aşk, iş ve aile hayatına dair genel özellikleri:

Yönetici Gezegeni: Güneş

Elementi: Ateş, Sabit

Tarihleri: 23 Temmuz – 22 Ağustos

Aslan Burcu genel özellikleri

Aslan Burcu özellikleri iddialı olmayı ve kendine güveni anlatır. Özgüvenli ve cömerttir. Tarihte Aslan burcu ünlülerine baktığımızda Barack Obama’dan tutun Madonna’ya kadar birçok isim var. Hepside özgüven sahibi ve açık bir şekilde güç isteyen karakterler. Aslan Burçları yönetme becerisine sahiptir. Kusursuz şekilde hazırlanmış partilerin, konserlerin veya davetlerin organizatörü olarak karşınıza çıkabilir. Bu karakter en ince ayrıntısına kadar düşünüp, lükse yatırım yapar ve her şeyin pürüzsüz ilerlemesi için mükemmel bir şekilde işleri yönetir.

Aslan Burçları takip edilmek ister. İlgiye meraklıdır ve eğer yaptığı işte başarılı olmasını istiyorsanız ne kadar mükemmel bir insan olduğundan bahsedin. Her yaptığının gerçekten özel olduğunu vurgulan ve bu nedenle onun yapmasını isteyin, sonra da sadece seyredin. Aslancık 1 haftada bitmesi gereken iş için gece gündüz çalışacak ve ikinci günü bitmiş olan işi büyük bir basın toplantısı eşliğinde kamuoyuna sunacaktır.

Aslan Burcu özellikleri kişiye pohpohlandıkça motive olma imkanı sağlar. Yoksa “Bu iş sana göre değil, sen zaten yapamazsın,” gibi sözler sevgili Aslan’ı dibe çekmekten başka bir işe yaramaz.

Aslanlar sahne için yaratılmıştır. Çünkü bu karakter sahneye çıkan aktördür ve o sahnedeyken herkesin gözü onun üzerindedir. Dramatik bir yapıları vardır.

Aslan organize etmekle iş buyurmakla, emir vermekle ilgilidir. Risk almayı sever, her zaman krallığını korumaya çalışır. İnce detaylar pek Aslanlar’a göre değildir, geneli görmeye çalışır. Bazen onun kendine olan güveni fazla kibirli olmasına neden olabilir.

Aslan Burcu kadını

Aslan Burcu özellikleri bu kadına adeta çekicilik ve asillik yüklemiş gibidir. Öyle ki Aslan kadını attığı her adımda istemeden de olsa kendine baktırır. Dikkat çekici bir aurası ve görüntüsü vardır. Tutkulu ve akıllı bir kadındır. Daha ilk bakışta kendine güvenini hissettirir. Neşesi ve samimiyetiyle güneş gibidir. Oldukça mükemmeliyetçi bir yapısı vardır. Zarafeti dillere destan olan Aslan kadınını tanımayanlar bile bir gün bu kadının gücünü fark edecektir.

Zor kadın olduğu her halinden bellidir. Her şeyin en iyisi olsun ister. Herkesi kolay kolay partneri olarak seçmez. Onun sevgilisi her şeyden önce zorluğa göğüs geren, güçlü ve çalışkan biri olmalıdır. Onu pohpohlamayı ve kaliteli mekanlarda, kaliteli hediyelerle kalbini çalmayı unutmamalıdır. Ayrıca kıskanç biri olmaktan vazgeçin. Kıskanç partner onun gözünde güçsüz partnerdir. Özgürlük Aslan kadınının aşk hayatını besler.

Aslan kadını kendine uygun eşi bulduktan sonra mükemmel bir partnere dönüşür ve fedakar bir anne olur. Zaman zaman kendini düşündüğü izlenimine kapılabilirsiniz, ama bu düşünceden öteye gitmez. Sorumluluk sahibi, iyimser ve keyfine düşkün bu cazibeli kadının İhtiraslı bir yapısı da vardır. Ne istediğini bilir ve karşısına çıkan her fırsatı değerlendirebilir.

Aslan Burcu erkeği

Aslan Burcu erkekleri anlayışlı, karizmatik ve güçlü yapısıyla ön plana çıkar. Kimseyi kırmak istemez. Bir ortama girdiğinde herkese eşit davranmaya, herkesle sohbet etmeye gayret eder. Dağ gibi görüntüsünün altında ölmemekte ısrar eden bir çocuğun ruhu vardır. Hatta bu çocuk bazen fazlasıyla kırılgan olduğu halde, belli etmeyecek kadar da gururlu davranabilir. Taa ki kendi içinde ego haline getirdiği bu sorunu aşana kadar. Sonra sevgili Aslan’ınınız tıpış tıpış yanınıza büzüşecek ve size neden kırgın olduğunu anlatmaya başlayacaktırç

Aslan Burcu özellikleri erkeğe akıllarını iyi bir şekilde kullanabilme imkanı verir. Bulunduğu ortamın en popüleridir. Herkes onunla sohbet etmek için birbiriyle yarışıyor; onunla takılmak kesinlikle bir ayrıcalık. Bu adam kesinlikle her anlamda lider. Tüm iyi özellikler onda… Ama her yakışıklının bir kusuru vardır ya onunki de saman alevi gibi olan siniri. Ne yapın edin yüzünden ışık saçan bu adamın tepesini attırmayın! Onun kükreyen sesine maruz kalırsınız. Ama merak etmeyin bu işkence en fazla beş dakika sürecektir.

Bu karakter sorumluluklarının bilincinde olduğu için iyi bir sevgili, iyi bir arkadaş ve iyi bir baba olur. Bağımsızlığına düşkündür ama ailesine de… Hareketli bir doğası olan bu kralın işi yönetmektir ve sosyal olarak fazlasıyla aktiftir.

Özel hayatında çapkın olan güçlü kedicik bir kere aşık olduğu zaman değmeyin keyfine. Sanki tüm hayatı durur ve yalnızca partneri için yaşar. Onu koruyup kollar, sahiplenmek ister ve en önemlisi kıskanır. Sevgilisini her zaman mutlu etmek ister. Onu kimseyle paylaşamaz. Bu yüce gönüllü Aslancık partnerini elde edebilmek için elinden geleni yapacaktır. O size bu kadar fedakar ve sahiplenici davranırken siz gereksiz kıskançlıklar yapıp onun moralini bozmayın, yoksa bu mağrur kediciğinizi bir çapkınlık turunda kaybedebilirsiniz.

Koç Burcu Özellikleri
Boğa Burcu Özellikleri
İkizler Burcu Özellikleri
Yengeç Burcu Özellikleri
Başak Burcu Özellikleri
Terazi Burcu Özellikleri
Akrep Burcu Özellikleri
Yay Burcu Özellikleri
Oğlak Burcu Özellikleri
Kova Burcu Özellikleri
Balık Burcu Özellikleri

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın