Aslı Enver ve Murat Boz’un Aşk Kaçamağı

Murat Boz ve sevgilisi Aslı Enver, konser öncesi, Amsterdam sokaklarında aşk tazeledi. Ünlü çift bu anlarını Instagram hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

Aslı Enver ve Murat Boz Amsterdam'da sarmaş dolaş

Konser vermek için Amsterdam’a giden Murat Boz, yanına sevgilisi Aslı Enver’i de alınca, olay tatlı bir aşk kaçamağına dönüştü. Konser öncesi geziye çıkan ünlü çift, sarmaş dolaş çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabından yayınlandı. Bazı takipçiler, bir an da beğeni yağmuruna tutulan bu fotoğrafları Hadise’ye gönderme şeklinde yorumladı.

Murat Boz Aslı Enver Instagram Amsterdam

Geçtiğimiz günlerde Hadise, Aslı Enver’e gönderme yaptığı şeklinde yorumlanan bir fotoğraf paylaşmıştı. Ünlü şarkıcı Murat Boz’un yanaklarını sıkarken çekilmişi bir fotoğrafını “Evet aramızda tam 6 yaş fark var” notuyla yayınlamıştı.

Amsterdam konserini sevgilisi Aslı Enver ile birlikte aşk kaçamağına dönüştüren Murat Boz‘un Yeni Astroloji Burcu Balık Maymun, doğum tarihi 7 Mart 1980. Aslı Enver ise 10 Mayıs 1984 doğumlu bir Boğa Fare Burcu

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın