Aslıhan Doğan, Arda Turan’ı Bu Defa Dinlemedi

Aslıhan Doğan, Arda Turan’ı bu defa dinlemedi ve ünlü futbolcunun koyduğu yasağı bakın nasıl deldi!

Arda Turan Aslıhan Doğan'a Instagram yasağı koymuştu

Aşkları dolu dizgin devam eden milli futbolcu Arda Turan ve Aslıhan Doğan‘ın ilişkisinde bir detay dikkat çekti. Geçtiğimiz aylarda Bodrum’da tatil yapan ve paylaştıkları fotoğraflarıyla mutluluklarını ilan eden ikiliden Barcelona’da forma giyen yıldız futbolcuyu bu durum rahatsız etmiş ve Doğan’a şöyle söylemişti: “Artık Instagram’da birlikte çekilmiş özel karelerimizi paylaşmayalım.”

Sosyetik güzel sevgilisinin isteği üzerine beraber çekildikleri fotoğrafları silerek Instagram hesabını kapatmıştı. Ama Aslıhan Doğan, Arda Turan‘ın koyduğu yasağı bu kez deldi.

Aslıhan Doğan Instagram'a geri döndü

Geçtiğimiz Mart ayında sosyal medyadan uzaklaşan sosyetik güzel, Instagram hesabını yeniden açtı. Aslıhan Doğan en son paylaşımını tam olarak 23 Mart 2016’da yapmıştı.

Aslıhan Doğan’a yasak koyan, Barcelona ve Türkiye’de forma giyen yıldız futbolcu Arda Turan’ın Yeni Astroloji burcu Kova Tavşan, doğum tarihi ise 30 Ocak 1987.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın