Balık At Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Balık At Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Balık At Burcu genel özellikleri

İşte hem Balık hem de At Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: İnanırım, isterim

Elementleri: Su, Jüpiter – Neptün, Değişken / Pozitif, Ateş, Yang

Balık At Burcu genel özellikleri

Huzurlu, aşırı kırılgan, duygusal, sezgisel, insancıl, karşılık beklemeden yardımcı olan, nazik, fedakar, özgürlüğü popülerliğe tercih eden, el becerileri gelişkin, zamanın ötesini gören, acımasızlığı öğrenen, karşılaşacaklarını öngörebilen, işe başlamadan vazgeçme eğilimi gösteren, hayatı beyhude düşünen, insanları neşelendirmeye çalışan, hayatı çok ciddiye almayan, asi, bohem, kavgacı olmayan, gençlik yıllarında ateşli, sonradan ehlileşen, aydınlanma peşinde olan.

Balık At Burcu aşk hayatı

İyi aşık, sonsuz adanmışlık duygusu yaşayan, sevgilisine yardımcı olan, utangaç, duygularını çoğu zaman net bir şekilde ifade edemeyen, hayran olan, nazik, sevgilisine tapan, sadakatliğine ve dürüstlüğüne güvenilen, ürkek, baştan çıkarılmak isteyen.

Balık At Burcu ev ve aile hayatı

Başkasını etkilemek gibi bir kaygı yaşamayan, evi sadece yaşam alanı olarak gören, ebeveyn olarak çocuklarıyla ilgili, içtenlikle yaklaşan, söylediklerini anlamaya çalışan, her zaman uyum içinde, çevreye karşı duyarlı.

Balık At Burcu iş hayatı

İş dünyası ve profesyonel alanda etkin olmayan, hayatı sorgulamayı tercih eden, sanatsal ve düşünsel alanlara kayan, tatmin edici başarılar yakalayabilen, yüksekçe bir konuma gelmek isteyen, patron olarak talepkar olmayan, çalışan olarak rutinin dışına çıkabilen, işten uzaklaşabilen, bireysel iş kurma konusunda cesaretlendirilmesi gereken.

 

Balık Fare Burcu Özellikleri
Balık Öküz Burcu Özellikleri
Balık Kaplan Burcu Özellikleri

Balık Tavşan Burcu Özellikleri
Balık Ejderha Burcu Özellikleri
Balık Yılan Burcu Özellikleri
Balık Keçi Burcu Özellikleri
Balık Maymun Burcu Özellikleri
Balık Horoz Burcu Özellikleri
Balık Köpek Burcu Özellikleri
Balık Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın